Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Éjszaka arra ébredtem hogy...

Éjszaka arra ébredtem hogy méh összehúzódásaim vannak, mintha mozgott volna a méhem.. Hülyén hangzik, de olyan érzés mint amikor orgazmusa van jalakinek. késik a menstruációm Azt jelzi hogy meg fog jönni vagy terhességre utal?

Figyelt kérdés
2022. júl. 2. 12:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
51%

Ja, a buszjegy biztos olcsóbb, mint a teszt...🤦🤦🤦

[link]

Ezzel a normális-nem normális teszt dologgal meg ne gyere már, értelmes ember a legolcsóbb teszttel is tud tesztelni... Nincs "nem normális" teszt.

Mindegyik kimutatja.

Szövegértés: azt írtam, minimum fél év, de ennél tuti több.

És egy csoki elfogyasztásával több szemetet termelsz.

Amúgy meg de, pl. ha nem akarja megtartani, 2 nap is sokat számít.

2022. júl. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
20%
Kár, hogy van pár teszt, ami kalap fos pl... tudom, hogyan zajlik egy abortusz, nem 2 napon fog múlni, mert ha hétfőn vesz tesztet és kedden pozitív, már kedden be tud menni orvoshoz, mert ha elmondja, hogy valószínű terhes, nem fogják el küldeni...
2022. júl. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
51%
Amúgy, ha esetleg terhes is, akkor 3-4 hét között van maximum, abortuszt 12 héten belül csinálnak, szóval rossz kifogás ez a 2 napos rágódás...
2022. júl. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
70%

12. Uff, mekkora butaságokat írsz...

A "kalap fos" teszt is 2 csíkos lesz, ha az ember lánya terhes, és az utasítás szerint használja...

Nem, nem fogják a késés 2. napján műteni, de tud időben időpontot kérni a terhességmegállapításra - mert időpontot kapni manapság nem olyan egyszerű.

"a hétfőn vesz tesztet és kedden pozitív, már kedden be tud menni orvoshoz, mert ha elmondja, hogy valószínű terhes, nem fogják el küldeni..." - Ez meg nettó baromság, minek rohanna rögtön az orvoshoz?? Hány éves vagy, 11?

2022. júl. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%

"Ez meg nettó baromság, minek rohanna rögtön az orvoshoz?"


Nem én vagyok rosszul rajta, hogy nem tud már másnap tesztelni, mert nincs otthon. Ha nem akarja meg tartani akkor meg nyilvánvaló, hogy orvoshoz is mielőbb menni kell....🤦🏻‍♀️ (nálunk is alapvetően időpont kell, napokon belül kaptam időpontot tavaly is, bőven ki lehet bírni...)

2022. júl. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
52%

15.

"Ha nem akarja meg tartani akkor meg nyilvánvaló, hogy orvoshoz is mielőbb menni kell...."

Szóval halvány lila fingod sincs arról, mikortól tudja a doki megállapítani a terhességet, csak próbálod játszani az okosat. 🤦🏻‍♀️

Én itt be is fejeztem veled, ezen a beteges kötekedhetnéken úgysem lehet segíteni.

De azért javaslom, szélesítsd kicsit az ismereteidet a témában, hátha egyszer szükséged lesz rá...

2022. júl. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
12%

Én tudom, köszi, párszor végig csináltam, sok mindenen túl vagyok, nem én itélkezek kb nulla információ alapján... te remegsz azon, hogy nem tart otthon tesztet, de érdekes, orvoshoz nem olyan sürgős menni ? Csak már nem érdekel a véleményed, egyik szavad üti a másikat... remegsz a tesztet, hogy számít a 2 nap, de orvoshoz ráér menni, de írtad, hogy ha nem tartja meg, azt is időben el kell intézni, majd szólj, ha el döntötted mit akarsz, csak kár, hogy azt zavarod össze, akinek tényleg fogalma sincs a dolgokról...



Kérdezőnek pedig a legjobbakat kívánom, akármelyiket is szeretné.

2022. júl. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Meg tartanám ha baba lenne


Igazatok van,el tudtam volna menni a városba tesztet venni, de most még inkább várok hétfőig. Addig még meg is jöhet.

És ebbe a melegbe nemvolt kedvem buszozni 😄

2022. júl. 2. 15:20
 19/20 A kérdező kommentje:

Nálunk idő pontot kell kérni, és nem adnak hamar az orvoshoz, Meg azért azt mondják nem érdemes menni korán mert semmit nem lát

De hát egyáltalán lesz e baba ebből azt nem tudom 😄 máskor is késett már csak ez # tünet eddig nemvolt azért írtam ki volt- e valaki így. De minden képpen meg írom majd mi lett

2022. júl. 2. 15:46
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebbre rendelj online egy 10-es teszcsomagot, legyen otthon. Kb 3 év a szavatossági ideje és szállítási költséggel együtt megvan kB. 140 Ft/db áron.

Akkor nem kell menni érte sehova ha ilyen van, csak előveszed a szekrényből és kész.

2022. júl. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!