Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lehet, hogy halvány pozitív...

Lehet, hogy halvány pozitív vagy én képzelem oda???

Figyelt kérdés

[link]


Ti is láttok második csíkot?? Vagy be képzelem? 🥲 időn belül jött ki és fotóztam egyből. Konkrétan a következő menstruacionál kezdtük volna a lombik progam első lépéseit. 10dpo-n vagyok ez délutáni. Nem bírtam magammal olyan furcsa hő hullámaim vannak. Létezhet?? 🥹 Sosem volt még 2 csík



2022. júl. 4. 19:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/77 anonim ***** válasza:
90%
Hát nekem ez is negatív
2022. júl. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/77 anonim ***** válasza:
26%

Ti nagyon vakok vagytok vagy csak simán rosszindulatúak.

Ott a csík.

2022. júl. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/77 anonim ***** válasza:
100%
A második már jobban fest, de szerintem várj pár napot és tesztelj újra. Addigra már nem lesz ennyire kérdéses.
2022. júl. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/77 anonim ***** válasza:
90%
#12, a te válaszod rosszindulatú itt egyedül.
2022. júl. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/77 anonim ***** válasza:
29%

Az a rosszindulat, ha egyértelműen ott a csík amit nem a varázsló varázsol oda, és azt írjátok,hogy negatív. A vak is látja,hogy ott van.

Ha helyesen csinálja a tesztet és akár halványan akár erősebben de ott a második csík, akkor terhes.

Ezek a tesztek HCG-t mérnek. Az nem terem csak úgy a szervezetedben. A semmire meg nem lesz pozitív egy teszt.

Ezen az oldalon divat lehúzni a másikat. Ha valaki abban reménykedik,hogy terhes akkor tuti lehúzzátok,hogy ez negatív. Ha pedig nem akar terhes lenni akkor ikreket beszéltek belé.

2022. júl. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/77 anonim ***** válasza:
93%
Szerencsétlen kérdező, itt bíztatjátok, aztán ha meg megjön neki, akkor ki fog akadni, higy elvetélt, pedig csak menstruál. Amin keresni kell a csíkot az nem pozitív. Pont.
2022. júl. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/77 anonim ***** válasza:
87%

Vagy csak korai a terhesség.

Dr. Gyakori

2022. júl. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/77 anonim ***** válasza:
89%
Vagy vagy. Pont annyira lehet egyik, mint a másik. Éppen ezért nem kéne gratulálni meg tapsikolni. Nem éri meg korán tesztelni. Majd ha nem jön meg, akkor.
2022. júl. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/77 anonim ***** válasza:
17%

Ki gratulál?!

Annyit írtam,hogy pozitív a teszt.

Ne haragudj,hogy nincs kinyomva a szemem és látom a csíkot.

Az én anyámat.

2022. júl. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/77 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ez nagyon negatív. Az a teszt nem pozitív, ahol nagyítóval kell keresni a 2. csíkot. Várd meg legalább, hogy 2-3 napot késsen. Addig felesleges pénzpazarlás és stressz neked a tesztelgetés. Semmi értelme.
2022. júl. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!