Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lehet, hogy halvány pozitív...

Lehet, hogy halvány pozitív vagy én képzelem oda???

Figyelt kérdés

[link]


Ti is láttok második csíkot?? Vagy be képzelem? 🥲 időn belül jött ki és fotóztam egyből. Konkrétan a következő menstruacionál kezdtük volna a lombik progam első lépéseit. 10dpo-n vagyok ez délutáni. Nem bírtam magammal olyan furcsa hő hullámaim vannak. Létezhet?? 🥹 Sosem volt még 2 csík



2022. júl. 4. 19:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/77 anonim ***** válasza:
0%

Na már megint a vészmadarak.

Kérdező ide ne is írd ki ha bizonytalan vagy mert az hogy itt pánikolnak a rémsztorijaikkal nem segít,hogy megmaradjon a baba.

Nem lesz semmi baj!! :)

Ne stresszelj..csak nyugi

2022. júl. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/77 anonim ***** válasza:
20%
🤣🤣🤣🤣
2022. júl. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/77 anonim ***** válasza:
0%

Ezen mi ilyen vicces?

Az hogy gonoszak vagytok és riogatjátok az embert?

2022. júl. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/77 anonim ***** válasza:
84%
Mármint az a baba ami nem is biztos, hogy van? Ne könyveljétek már el terhesnek amíg az orvos azt nem mondja, hogy az
2022. júl. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/77 anonim ***** válasza:
73%

Egyre viccesebb ,hogy a saját kérdésemnél kaptam minden szart mert nem repkedek egy pozi teszttől.tudom ,hogy még bármi is lehet.

Kezdek rájönni hogy itt senkinek semmi sem jó. Ha van bugyi az a baj ,ha nincs akkor meg az!.

☺️

2022. júl. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/77 anonim ***** válasza:
81%

Te vagy a vicces kedvesem hogy levászmadarazod azt aki lemeri írni a saját tapasztalatát:D Senki sem rosszindulatú hidd el nem oszt nem szoroz hogy mi lesz a kérdezővel mert ez az Ő élete és nem a miénk:D

Még az elején jár az egésznek és semmi sem biztos mert nagyon képlékeny még az egész terhesség ennyire az elején.Én már sok mindenen túl vagyok és azért mondom hogy ne élje bele magát mint én annak idején és ne koppanjon egy nagyot.Mi ebben a rossz szándék?Nem is értem.Miért ez jobb hogy már rögtön nagy gratula van még egyelőre a semmire?Akkor igazoltan terhes ha van szívhang is.Az még messze van szóval ennyi.Lehet magyarázni ezt annak aki nem érti vagy nem élte át milyen egy vetélés.

Kutya nem mondta hogy ne örüljön,én csak azt mondtam hogy óvatosan örüljön.Kérdezz meg egy orvost hogy ő mit mond ennyire korai terhességre:D

A terhességek negyed része vetéléssel végződik sajnos ezek a tények.

Remélem a kérdezőnek nem lesz ilyen dologban része.

2022. júl. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/77 anonim válasza:
79%

Kedves kérdező!

Nagyon örülök neked! Bár én is itt járnék… nekem még 6 nap van a nem vártig remélem nem is jön meg.. habár elég meg fog jönni érzésem van! 😞😩 szurkál a hasam alja meg a cickóm is be van durranva. 2 éve vesztettük el a kislányunkat a szülés előtt 5 nappal. 😞😭 Mostmár szeretnék babát. Januárba volt egy vetélésem sajnos. Nagyon szeretnék ha össze jönne mostmár. Remélem veled minden oké! Majd írj hogy mi újság! ☺️

2022. júl. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/77 anonim ***** válasza:
63%

Jaj 47-es ez nagyon kemény!Remélem sikerül neked is és a kérdezőnek is és talán egyszer nekem is.

#46

2022. júl. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/77 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Voltál azóta hcg vérvételen?
2022. júl. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/77 A kérdező kommentje:
Sziasztok! 47-es szörnyű ami veled történt! Nagyon remélem, hogy nálad is minden rendben lesz ha sikerült most a baba! 🧡:( voltam kedden(19.2HCG) utána csütörtökön elmentem megint ahol 61 lett a HCG a progeszteron 62 így most nagyon várom hogy lásson orvos.
2022. júl. 10. 07:44
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!