Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lehet, hogy halvány pozitív...

Lehet, hogy halvány pozitív vagy én képzelem oda???

Figyelt kérdés

[link]


Ti is láttok második csíkot?? Vagy be képzelem? 🥲 időn belül jött ki és fotóztam egyből. Konkrétan a következő menstruacionál kezdtük volna a lombik progam első lépéseit. 10dpo-n vagyok ez délutáni. Nem bírtam magammal olyan furcsa hő hullámaim vannak. Létezhet?? 🥹 Sosem volt még 2 csík



2022. júl. 4. 19:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/77 anonim ***** válasza:
100%

Kb 1.5 naponta duplázodik úgy ,hogy már 6000ft 3-4naponta kéne!

Több hcgt tito nem csináltatok! Orvos szerint sanszos a kettősfogantatás.

Hétfőn kiderűl addig reménykedem ,hogy csak 1 EGÉSZSÉGES "baba" legyen!

2022. júl. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/77 anonim ***** válasza:

71, voltak orvosnál? Mi volt?

Kérdező, te most pénteken mész?

2022. júl. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/77 anonim ***** válasza:

Szia

2mm embrió ,a doki pulzálást látott. De 2 hét múlva kontroll hogy jól fejlödik vagy sem. Nem lettem nyugodtabb az már biztos!

71es

2022. júl. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/77 anonim ***** válasza:
100%

Pulzálás már fél siker.Nekem nem volt és missed ab is lett belőle.

Szerintem mire menned kell már minden klappolni fog.

2022. júl. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/77 A kérdező kommentje:
Igen én pénteken megyek :)
2022. júl. 27. 10:06
 76/77 anonim ***** válasza:
100%
Na Mizu kérdező?
2022. aug. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/77 A kérdező kommentje:
Szia! Egyedül van, picit kisebb mint kellene, de az Orvos azt mondta ez pont akkora eltérés, ami egy rossz mérés miatt is lehet és az is sokat számít ilyen korán. Közben szerintem azt nem írtam, hogy egy sárga test cysta keseríti meg az életünket már az első ultrahang óta, nagyon kell vigyáznom, mert pont a petezsák mellett van…emellett semmi rosszul létem nincs azon kívül, hogy amikor a gyógyszereket be veszem néha szédülök. Többiek, hogy vagytok?
2022. aug. 5. 07:39
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!