Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Több mint egy hete nem jött...

Erika kérdése:

Több mint egy hete nem jött meg. Csináltam tesztet az pozitív lett, de az orvos ultrahangon nem látott semmit. A vérvételen a HCG szint nagyon alacsony volt:39. Lehetek-e terhes?

Figyelt kérdés

2022. júl. 7. 11:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ebből nehéz lenne megmondani, gondolom kb. 2 hét múlvára visszahívott az orvos UH-ra, nem?
2022. júl. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ma voltam megint vérvételen, holnap megyek az eredményért.
2022. júl. 7. 11:58
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Terhesnek biztos terhes vagy, vagyis inkább elindult valami, de nem lehet tudni mi lesz a végkimenetele.

Ultrahangon még nem is kellett semmit látni, másnál sincs még semmi látható 1 hetes késésnél, viszont a hcg szint nem túl bíztató. Én még nem élném bele magam. Remélem nem lesz igazam és minden rendben van!

2022. júl. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz. de nem biztos, nem egyértelmű. Gondolom, még korai, azért nem látott semmit. Hamarosan kiderül.

Egyébként mit szeretnél?

2022. júl. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A férjemmel már nagyon szeretnénk kisbabát.
2022. júl. 7. 12:11
 6/14 A kérdező kommentje:
A melleim érzékenyek, a hasam alja az néha fáj, és mikor meg kellett jönnie aznap volt egy kis barnázás.
2022. júl. 7. 12:13
 7/14 anonim ***** válasza:
38%
simán lehet, hogy az ovulációd nem középidőben, 14. napon volt, ezért még nagyon kora terhességről beszélünk. Vegyél clearblue hétszámlálós tesztet. Amúgy meg a laborvizsgálatok megbízhatósága nem 100 %-os. Ha nem reggeli első vizeletből nézték a hcg-t, akkor lehet alacsonyabb.
2022. júl. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A laborban vérvételből nézik a hcg-t , nem vizeletből, így az Turi eredményt ad kedves 7-es.
2022. júl. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Clearblue terhességi tesztet vettem, és a reggeli első vizeletből jött ki a pozitív és még azt mutatta, hogy 1-2 hetes lehetek.
2022. júl. 7. 13:57
 10/14 anonim ***** válasza:
59%

Valami akkor sajnos nem jó, mert legalább 3-4 hetesnek kellene minimum lenned, ha több mint egy hete késik.

Lehet csak elindult valami és rögtön meg is akadt :((

Szurkolok hogy ne így legyen, de ez így nem jó előjel :-(

2022. júl. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!