Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A Gynositol tényleg segíthet...

A Gynositol tényleg segíthet ezen is vagy csak el akart már küldeni a nőgyógyász?

Figyelt kérdés

Egy hónapja voltam nődokinál, hogy nem akar összejönni a baba (azóta 10 sikertelen hónapon vagyunk túl), illetve, hogy nagyon darabos és szakaszos a vérzésem és nagyon görcsölök is. (A szakaszos alatt azt értem, hogy van olyan nap a menstruációmkor, amikor nem is vérzek aztán következő nap újból megindul).

Azt mondta nem talált semmit a hüvelyi ultrahangon, ami indokolná a darabos vérzést, mert vékony méhnyálkahártyát látott. De ugye akkor voltam pár nappal a menstruáció után, nem tudom ez számít-e.

Aztán Gynositolt javasolt a teherbeesés elősegítésére, erre én kérdeztem, hogy és a darabos vérzésre mit ajánl, de azt mondta majd azon is segít ez. Pár napja kezdtem szedni még csak, de most megjött a menzeszem és nagyon durván begöcsöltem tegnap (a 3. napon). A munkahelyemen voltam, de le kellett feküdnöm, mert azt hittem el fogok ájulni. Kivert a hideg veríték, azt mondták a kolléganőim falfehér voltam, az ujjaim is fehérek voltak és zsibbadtak, szédültem, hányigerem volt, szóval jah... És nem vagyok egy kényes kiscsaj, ha hiszitek ha nem.



2022. júl. 8. 14:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Szóval nem tudom, tényleg segíthet ezen is a Gynositol? Mert én ezt nem szívesen élném át mégegyszer. Amúgy vettem be erős fájdalomcsillapítókat is, de nem segített, csak 2-3 óra múlva.
2022. júl. 8. 14:34
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A darabos vérzés teljesen normalis: a leváló méh nyalkahartya az. A menstruáció pedig életed folyamán lehet erősebb és gyengébb. Az etrendkiegeszito ezzel q világon semmit nem fog kezdeni.


10 hónap amúgy nem sok, az konkrétan 10 esély csak. Egy év után érdemes kivizsgaltatni magad és a párodat.

2022. júl. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Pár hónapja egy kb. 2x4 centis darab jött ki belőllem. :/ Olyan volt mint egy félbevágott eper kb.

Erre még senki nem mondta, hogy normális lenne, de ha szerinted az...

2022. júl. 8. 15:02
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Pedig egyet kell értenem a korábbi válaszolóval. Menstruációkor nem csak vér jön, hanem mindenféle, alvadék, kocsonya, kisebb nagyobb darab. Akkor van ok az aggodalomra, ha szó szerint ömlik a vér és ökölnyi darabok jönnek, fájdalommal kísérve. Teljesen normális amit te leírtál, igen sokszor szakoszosan jön, még 1 db napon belül is egyszer megindul, aztán semmi. És az rendben van, h egyszer jobban vagy, egyszer rosszabbul, már csak a vérveszteség miatt is.

Csinált uht, gondolom rákszűrűrést is. Ha 1 éven belül nem jön a baba, akkor el kell kezdeni a komolyabb vizsgálatokat, de a menstruációddal az alapján amit leírtál semmi probléma.

2022. júl. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2022. júl. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!