Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Három lombik próbálkozás és...

Három lombik próbálkozás és egy doktor nem túl kedvező véleménye után érdemes még egy másik doktor véleményét is kikerni?

Figyelt kérdés

Eddig 3 próbálkozasunk volt, úgy tűnik, a petesejt nem elég erős a projekthez.


Igazából a kérdés az, érdemes e egyet konzultálni másik doktorral is?


2022. aug. 10. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Én mindenképp kérnék másodvéleményt.
2022. aug. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de nem mindegy hány éves vagy.


Gondolom elmondta az orvos a petesejt donorls lehetőségeket. Igazából ha nekünk a 3. után ezt mondanák én abba az irányba mennék inkább tovább.

2022. aug. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

40 nő, 43 férfi


A donoralas itt is felmerült, nyilván ez egy új téma , az kell gondolnunk, akarjuk -e.


De egy másodvéleményre azért elmegyunk.

2022. aug. 10. 19:42
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen másik orvos véleménye kellene.A 3 lombik abszolút nem sikerült?

Hogy érted hogy nem elég erős a petesejt?Nem termékenyül úgy ahogy kellene és hány napig jut el az embrió(k)?

Lehet külföldön kéne próbálkozzatok inkább mert ott sokkal sikeresebbek a beültetések,már mi is ezen agyalunk mivel szintén 3 próba volt.

Létrejött a terhesség nálam csak missed ab lett.Nálunk férfi gond van nagy valószínűséggel.

2022. aug. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy beültetés után nem maradt meg. Az orvos véleménye szerint a petesejt nem elég erős (bocs ha nem jól fogalmazok),javasolta is, hogy esetleg másik petesejttel próbáljuk meg.
2022. aug. 14. 06:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is kell egy másod vélemény.Én is több orvosnál voltam hátha valaki rájön miért nem jön spontán a baba.
2022. aug. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, hogy 40 éves. Érthető a doki véleménye
2022. nov. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!