Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Belevágnátok donor petesejttel...

Belevágnátok donor petesejttel a lombikba?

Figyelt kérdés

#lombik #Donorpetesejt
2022. aug. 27. 17:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Bele, de attól is függ, mit tartotok még opciónak.
2022. aug. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
Nőként nem.
2022. aug. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem
2022. aug. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha más lehetőség nincs. Örökbefogadott embrióval is (erre jobban is van lehetőség tudtommal). Ha az se, akkor örökbefogadás - mert nagyon hosszú a várólista. Nálunk mindezek fölmerültek, de végül spontán terhes lettem.
2022. aug. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
Ha egy családtagom adományozna petesejtet, akkor igen, úgy vérszerinti lenne végülis a gyermekem. Idegentől nem kellene - az majdnem olyan mint az örökbefogadás-béranyaság együtt. Inkább nem.
2022. aug. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%

Alapesetben igen, de attól függ hány évesen.

40 felett már nem biztos.

2022. aug. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%
Nem. Se donor spermàval, sem donor petesejttel. Akkor már inkább az örökbe fogadàs. Vagy mindkettőnkké legyen, vagy egyikünk sem.
2022. aug. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy az örökbefogadással szemben a donorpetesejtes terhességnél legalább a terhességet tudod kontrollálni. Azért az örökbe fogadásnál sajnos előfordulhat, hogy az anya ivott, cigizett terhesség alatt, és ezeknek lehet egészségügyi következménye, ami csecsemőkorban meg nem látszik/feltűnő.

Én lehet, hogy a mai fejemmel elfogadnám inkább a gyerektelenséget, pedig vannak gyerekeim...

2022. aug. 29. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

Oktoberben kezdjuk a donor petesejtes lombikot külföldön.

Eddig 4 lombikom volt sajatsejtel amik nem sikerultek. Okot nem talaltak. A klinika 10%ot mondtak sajatsejtre (38 vagyok)

Őszintén en belefaradtam a remenykedesbe, elegem van a hormonkezelesekbol es felek hogy kifutok az időből. Igy 1 perc gondolkodas utan rabolintottunk a donorra. Mar alig varom.

2022. aug. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%
Én inkább maradnék gyerek nélkül. Nen vagyok elég önzetlen ehhez. Nem bírnám elviselni, hogy az ismerősök, barátok, rokonok azt találgatjàk, h kire hasonlít a gyerek, vagy később ahogy nő látom h tisztára olyan, mint a párom, miközben nekem semmi közöm hozzá biológiailag. Mindig bennem lenne h hiába én szültem a páromnak több köze van hozzá. Nekem ez nagyon idegen. Ilyen áron nem akarok gyereket.
2022. aug. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!