Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A lombik gyakrabban sikeres...

A lombik gyakrabban sikeres ha a férfivel van a gond?

Figyelt kérdés
Úgy értem ha nálam minden rendben, akkor nagyobb esély van a sikeres lombikra,mintha nálam lenne a probléma?

2022. szept. 11. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyban függ a probléma jellegétől. Ha pl nincs használható spermája, akkor abból lehetetlen gyereket varázsolni.
2022. szept. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha rossz a spermakép, pl. kevés és gyenge mozgásúak, ott biztosan, mert a biológusok kiválasztják a szabályos, jó mozgásúakat, és azokkal termékenyítik meg a petesejtet. Onnantól pedig jók az esélyek.

Ahol ismerősnél ilyen gond volt, ott mindkét lombikjuk elsőre sikerült, mindkétszer ikrek lettek, az elsőnél az egyik az 1. trimeszterben elhalt ugyan, de lett egy egészséges baba, a következőből pedig ikrek születtek.


De olyan ismerősöm is volt, akinél annyira nem volt rendben valami a spermiumokkal, hogy bár a számtalan lombik alatt párszor sikerült megfogannia a feleségnek, de mindig elvetélt. Ki is derült, hogy a férfinál volt olyan rendellenesség, ami miatt nem volt reális esély a saját gyerekre.

A nőnek új házasságból rögtön születtek gyerekei, természetes úton.

2022. szept. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Ez attól függ mi a gond. Nekem 9ből egy sikerült.
2022. szept. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Valóban attól függ mi a gond. Tesóméknál évek alatt sem találtak semmi problémát, ami kizàrná a sikert, és mégis, még a beültetésig sem jutnak el, mert pár napnál tovább nem maradnak életben az embrioik.
2022. szept. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egy gyermekünk már,és igen az a baj most h kevés és lassúak és minden ami lehet,de 1 kontroll már volt és javult a helyzett,nemsokára újabb kontroll,kívancsi leszek. Én túl vagyok a vérvételeken,átjárhatóságin,tükrözésen.
2022. szept. 11. 18:57
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már van gyereketek, akkor azért olyan nagy gond nem lehet. Talán a spermaszám a természetes sikert nagyban nehezíti, de lombikkal ez a probléma leküzdhető. 🙂
2022. szept. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk egyik oldalt sem találtak semmit,de a sikertelen évek miatt javasolták a lombikot.Az első missed ab lett, utána volt még fagyasztott abból semmi.Most nyáron újra leszívás... 13 hetes vagyok ☺️☺️

Elvileg a biológusok a legjobbakat válogatják ki,de az nem garantálja hogy tuti a siker.Fontos hogy nálunk is rendben legyen minden hogy megtapadjon.

2022. szept. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!