Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Túlstimus lombiknál, sikeres...

Túlstimus lombiknál, sikeres teherbeesés után petefészek fájdalom. Más is járt így?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 30. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Hát szerintem nem annyira meglepő, ha túlstimulálás után fáj a petefészek.
2022. ápr. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem az lep meg, hogy fáj, hanem hogy ennyire. Igazából olyannak szól a kérdés, aki tapasztalt hasonlót.
2022. ápr. 30. 20:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Nemem azt mondták, hogyha megmaradna a baba abortálni kell. De nekem nagyon súlyos volt.
2022. ápr. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Picit túlstimuláltak, de megvolt a beültetés. Meg is maradt az egyik. 7 hetesen olyan jobb oldali görcseim voltak, hogy be kellett menni a kórházba. Ott kiderült, hogy petefészek-csavarodásom van. Elképzelhetetlen volt a fájdalom. Endoszkóppal azonnal műtöttek. Babának nem lett baja (ma már 2 éves). És a petefészkem is megmaradt. A jobb oldali petefészkem 10*4 cm volt, a baloldali 6*3 cm.
2022. máj. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A petefészkeim nekem is 10cm-nél nagyobbak mindkét oldalon. Jó, hogy gyors segítséget kaptál és minden okés volt a babával is.

Én is leginkább érte aggódom, most vagyok 9hét+3napos

2022. máj. 2. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!