Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombik beültetés utáni 7.napon...

Lombik beültetés utáni 7.napon ha negatív a teszt van még esély?

Figyelt kérdés
Sziasztok!:) A hónapban volt egy fagyasztott embrió beültetésem. Egy 5 napos blasztocisztát kaptam vissza. Aszisztált hatching is volt alkalmazva mielőtt fagyasztva lett. Ma vagyok a beültetés után 7.napon. Szinte mindenhol azt olvastam,bár tudom nem szabadott volna,hogy már az 5.naptól pozik lettek a tesztek aki 5 naposat kapott. Sajnos nekem negatív lett tegnap is ma is predictor early,és facelle teszt. Ezek ugye elég érzékenyek,de még egy halványka vonal sincs. Nagyon elszomorodtam. Volt akinek a 9.napon a vérvétel még is sikeres volt? Előre is köszönöm.

2022. szept. 14. 16:24
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Sajnos nem sikerült. Számítottam rá,mert a reggeli teszt is negatív lett. Decemberben 2-3 naposokkal próbálkozunk.
2022. szept. 16. 14:48
 12/17 anonim ***** válasza:

Sajnálom. 😞 Sok sikert decemberre!

Miért fognak akkor 2-3 naposokkal próbálkozni? A blasztocisztákkal magasabb az esély.

2022. szept. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Kétszer is próbálkoztak nekem ezzel az eljárással,mivel nem járt sikerrel azt javasolta a doktor,hogy próbáljuk meg ezt is,mert mindenkinél más válik be. Hála Istennek én egészséges vagyok,minden értékem nagyon jó,így azt mondta,lehet sikeresebb,ha hamarabb az anyaméhbe kerül. 😊
2022. szept. 16. 14:59
 14/17 anonim ***** válasza:

Igaz, én is olvastam, hogy mivel az anyaméh a természetes környezet, ott ideálisabbak a körülmények az embrióknak.

Kívánom, hogy neked a korai transzfer hozza el a sikert! 😊

2022. szept. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm,jól esik! Nektek pedig boldog babavárást és sok egészséget.🥰
2022. szept. 16. 15:09
 16/17 anonim ***** válasza:
Én is köszönöm. 😊
2022. szept. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
De legalabb mar eljutottatok a lombikig,, elobb-utobb sikerulni fog:)!
2022. szept. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!