Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miért lehet hogy nem jön most...

Miért lehet hogy nem jön most meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok olyan kérdésem lenne, hogy a premens be tud kavarni a ciklusba? Május, június, július augusztusba szedtem, 29 napra jött meg ez idő alatt, és most a szeptemberi mensim késik 2 napja, a teszt negatív 🥺 lehet még ebből pozitív teszt, vagy a premens kavart be? Predictort csináltam de semmi, pcos vagyok és cukorbeteg

2022. szept. 14. 23:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
2 nap késésnél már elég biztos a negatív teszt, ráadásul a predictor elég érzékeny. Most biztos nem terhesség miatt késik. Az hogy a premens miatt-e vagy sem, azt elég nehéz megmondani.
2022. szept. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Bekavarhat igen. Miért szedted?
2022. szept. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Az, hogy kesik az pontos ovulacio tudatában kijelentheto. Feltetelezett ovulacio eseten, meg nem biztos, higy kesik. Ha az ovud par nappal elcsuszott (prenens miatt simán lehet) akkor meg idon belul vagy
2022. szept. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

#1 köszönöm a választ

#2 a nőgyógyászom javaslatara szedtem, peteérés hiánya miatt, és hogy rövidüljön a ciklusom mert 36 napos volt. Májusban ahogy elkezdtem szedni, már a negyedik szemnél megjott 29 napra, aztán egészen addig amíg szedtem, végig 29 napos volt a ciklus, augusztusban hagytam abba menstruáció végén, és most a szeptemberi mensi késik. Lehet megint vissza áll ez az össze visszasag? Nem fog meg jönni újra 29-30 napra, csak a premenssel? Én is arra gyanakodok hogy azert késik mert abba hagytam, de akkor ezek szerint tényleg lehetséges

2022. szept. 14. 23:14
 5/16 A kérdező kommentje:
#3 mennyivel tudja ki tolni az ovut, mert ha a 29 napos ciklushoz nézem ami legutoljára volt, akkor pont ovukor voltunk együtt (naptar szerint) Lh tesztet nem csináltam, de akkor lehet nem is akkor volt ovu, amikor én gondoltam a ciklusomhoz nézve, hanem a premens miatt később? Hány nappal tudja eltolni az ovut?
2022. szept. 14. 23:26
 6/16 anonim ***** válasza:

Ja, hogy elotte volt hosszu, a premenstol beallt. Igen, sajnos azt ha abbahagyod vissza fog allni. Viszont akkor az ovud tolódott el nagy valószínűséggel, ahigy írtam is. A teszt meg siman lehet, hogy korai volt, persze ez nem jelent semmit. Nekem szerencsere meghozta a sikert az elso honapban. Azt hiszem kura szeruen lehet szedni, vagy felosztva a ciklust. Esetleg probald meg, hogy ovulacioig szeded, mert neked valószínűleg peteeres gondok lehetnek, es akkor ovu utan hagyd abba. Valts palastfu teara. Persze ez csak ugx mukodik ha pontosan koveted a ciklusod homerozessel. A palastfunel nem szabad melle loni. Ha nem honerozol, akkor szedd a baratcserjet pozitív ovutesztig majd mensiig hagyd abba.

Egyébként hormonkep lett kerve? Abbol kiderul sokminden

2022. szept. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Éppen most lenne hormon laborom, a 3.es 21.napi de ugye nem tudok menni mert nem jött meg. Igen ezelott hosszú ciklusom volt 36 napos, elmentem a nőgyógyászhoz, aki emelt a merckformin adagon, reggel 1000 este 1500,plusz premens. Így kezdtem szedni, már a negyedik napon 29 napra megjott, aztán még 3 hónapig megjott 29 napra, és most, hogy elhagytam a premenst (a merckformin az maradt ugyanúgy az emelt adag,) késik 2 napja. Volt már Egy vetélésem... Nagyon várnánk. Egyébként, az nagyon nagy gond ha 35-36 napos lesz újra a ciklus? Lehet attól peteérésem és teherbe lehet esni ilyen hosszú ciklus mellett is?
2022. szept. 14. 23:31
 8/16 anonim ***** válasza:

Huh.. kezdjuk az elejen.

Miert szedsz mercket?

Endokrinológus irta fel?

Amennyiben bizonyitott IRed vagy diabetszed van, csinalod a 3as kezelest? (Gyogyszer dieta sport)

Tulsuly van?

A baratcserje szedese utan legalabb 2-3 ciklusnak el kell telnie,hogy a hormonpanel valos kepet mutasson


Ezeket azert kerdezem mert..

1, hormonpanellel kellett volna kezdeni. Plussz IRre terhelni, pajzsmirigyet nezni stb stb.

2, mezei nogyogyasznak nem szakmaja az endorkin rendszer, sokszor tobb kart tesznek mint hasznot

2022. szept. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy off, de tudna valaki segíteni, hogy tudtátok elérni, hogy hormonpanelt nézessetek? Az én nőgyógyászom nem hajlandó elküldeni, mindenhol csak azt hallom, menjen meddőségibe🙄 Csakhogy egyedülállóként onnan elküldenek a fr.ncba. Már több kérdésnél olvastam, hogy ilyen vizsgálat, olyan vizsgálat, én meg így 40 évesen csak egy hormon panelt szeretnék, mert tudni akarom, hogy van-e egyáltalán esélyem. Mindenki meddőségibe jár? Vagy magánban? Ha magán, akkor hol?
2022. szept. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#8 diabetesz van. Túlsúly is. De nagyon dolgozom rajta már - 12 kg lement. Volt már hormonpanel, és nincs peteérésem, pcos vagyok. Most lenne egy 3.napi hormon plusz cukorterheles, meg egy 21.napi hormon de nem jött még meg

Kedves utolsó, nekem sztk-s nőgyógyászom van ő kérte a vizsgálatokat, de endokrinoligus is kérte már nekem.

2022. szept. 15. 00:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!