Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miért lehet hogy nem jön most...

Miért lehet hogy nem jön most meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok olyan kérdésem lenne, hogy a premens be tud kavarni a ciklusba? Május, június, július augusztusba szedtem, 29 napra jött meg ez idő alatt, és most a szeptemberi mensim késik 2 napja, a teszt negatív 🥺 lehet még ebből pozitív teszt, vagy a premens kavart be? Predictort csináltam de semmi, pcos vagyok és cukorbeteg

2022. szept. 14. 23:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

#11!Köszönöm. Akkor még futok nála pár kört, hátha. Először azt ígérte ad, aztán hát, ő nem tud adni, menjek meddőségibe, aztán na jó, mégis tud, de csak a műtétem után 🙄 Túlvagyok a műtéten, itt tartunk most. De mivel minden alkalommal olyan, mintha először látna, hiába van előtte az egész kórtörténetem, szóval gondolom, kezdhetem elölről ezt az adok-nem adok játékot.

Endokrinológushoz eljutnom szerintem lehetetlen küldetés. Oda biztos beutaló kéne, amit szintén nem ad, ha nem akar.

2022. szept. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem kell beutalo az endo dokihoz
2022. szept. 15. 00:23
 13/16 anonim ***** válasza:
Ilyen problémákkal miért csodálkozol? Egyáltalán nem biztos, hogy a Premens miatt nem jön meg, és a 3 hónapig tartó 29 napos ciklus is csak véletlen volt. Ez nem csodaszer, sőt...
2022. szept. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ja ertem, tehat akkor a panel most csak kontroll lesz. Egyébként a premens a dokig reszerol igy teljesen jo probalkozas volt. Viszont en akkor is inkabb endokrinológushiz mennek.

Gratulalok a 12 kilo minuszhoz!

Tudom, hogy nehez, én is ezt az utat jartam vegig. Nekem segített a sport nagyon sokat! De kellett a baratcserjes rasegites. Szerintem meg ne add fel. Varj most amig a kontroll panel meg terhelés meglesz, es utana szerintem probald meg ugy szedni ahogy irtam feljebb, hogy ovuig. Es ajanlom a homerozest. Nekem irto sokat segitett.

2022. szept. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

13, fentebb mar kiderult h nem a premenstol csuszott el a ciklusa, pont h az segitett, csak abbahagyta!

...es nem csodaszer, igen, de nagyon sokat segit ilyen problémákon

2022. szept. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kedves kerdező mi lett aztan?
2022. szept. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!