Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2022-ben?...

Ki akar babásodni 2022-ben? Szedem a clostilbegyitet, szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2022. szept. 18. 12:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
49%

Szinte minden kommentelo kiakadt.. csak nem ertem miert pont ennel a kerdesnel mikor szamtalan hasonlot olvastam es egy rossz komment sem volt.


De kedves kiakado tarsak nezzetek fel facebookra

2022. szept. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi is szeretnénk babát. Májusban pozitívat teszteltünk, elsőre sikerült, de sajnos missed ab lett a vége a 9.héten. :( azóta elkezdtük a kivizsgálásokat, de eddig minden negatív, úgyhogy ötletünk sincs miért nem jött össze elsőre, hogy megmaradjon. Hamarosan újra fogunk próbálkozni, de a missed ab óta nagyon fájdalmasak a menzeszeim és 4 napig csak ömlik belőlem a vér. Sose volt ilyen. A nőgyógyász mindent rendben lát…

Remélem hamarosan összejön mindenkinek a baba akinek ez a vágya ❤️

2022. szept. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Kedves utolso.


Sok nonek valtozik a mensije terhesseg utan.

Sajnos neked par het jutott de az is terhesseg volt

2022. szept. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
25%
A Babásodni, igenis nagyon cuki!!🤗
2022. szept. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
51%
Nekem ez az 5.lombik előtte 6inszem 🥰 sok sikert mindannyiunknak ❤️🤗🙏🏻
2022. okt. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!