Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hogy kell csinálni a cickafark...

Hogy kell csinálni a cickafark/palástfű teát, hogy a legjobb hatást érjük el?

Figyelt kérdés

Lehet furcsán fogalmaztam meg a kérdést, de régebben (másfajta gyógynövényes teáknál) olvastam hogy nem jó forrásban lévő vízzel csinálni a teát, mert kimegy belőle a "hatóanyag". Azt hiszem a sima zöld tea volt ilyen, amit max 80 fokos vízzel kellett csinálni, de nem biztos.

Na most a cickafark illetve palástfű teánál én most még úgy csináltam próba szinten így az első hónapban hogy bele főztem a teába. Tehát olyan vízforralóm van, amihez van szűrő, amibe bele lehet tenni a szálas teát és úgy felforralni a vizet.

A kérdésem az lenne hogy ezeknél a teáknál nem gond-e, ha így csinálom, nem megy ki belőlük a "hatóanyag"? :D



2022. szept. 27. 21:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Györgytea oldalán keress rá ott pontos útmutató van minden teához
2022. szept. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!