Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szerintetek lehetséges hogy...

Szerintetek lehetséges hogy vissza tapadjon?Vagy,ha leválik,mitől válhatott le?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Két héten át több pozitív tesztem is kijött, viszont utána vérezni kezdtem. Szóltam a nőgyógyászomnak, aki még aznap fogadott is. Uh.n kiderült, higy 5-6 hetes a baba, viszont az úgynevezett "petezsák" (remélem nem írok butaságot) elkezdett leválni a méhfalról. Hormon kúpokat írt fel egy hétre, elég nagy dózisban, mondván hogy próbáljuk meg, hátha visszatapad. Rá egy hétre kell visszamenjek, lássuk mi az eredmény.Előre is köszönöm a válaszokat!

2022. szept. 30. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Vszeg azért írt gyógyszert, mert lehet rá esély...
2022. szept. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Tehat valószínűleg alacsony a progeszteron szinted, ezert potlast kaptal. Igen, ha emiatt kezdett levalni akkor a gyogyszer segíteni fog. Gondolom mondta, hogy fekves, pihenes.
2022. szept. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Vissza tapad?🤣🤦Jaaaj.
2022. szept. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Igen, mondta h fizikaimunját ne végezzek, de amúgysem végzek, munkahelyen is inkább ülök. De azért a szervezetem az délutánonként kéri a fekvést, anélkül hogy a doki mondaná :)
2022. okt. 1. 09:52
 5/7 A kérdező kommentje:
És igen, visszatapadt. Két hettel ezelőtt egy szép egészséges babám jött a világra :) Köszönöm a válaszaitokat! :)
2023. máj. 27. 06:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok, sok boldogságot! 🥰
2023. máj. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönjük nagyon szépen!! 😁🥰
2023. máj. 28. 07:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!