Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » FET után vagyok 7 nappal (5...

FET után vagyok 7 nappal (5 napos embriót kaptam vissza). Sajnos nekem ma negatív lett. El kell engednem? Volt olyan akinek ilyenkor negatív volt és csak később lett pozitív?

Figyelt kérdés

2022. okt. 11. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Milyen teszt volt? Otthoni? Én azért még biztos reménykednék 2-3 napig, akkor lenne elméletben 14 napos az embrió.

Vervételed mikor lesz?

Szurkolok

2022. okt. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Clearblue :/ elvileg szuperérzékeny
2022. okt. 11. 13:37
 3/7 A kérdező kommentje:
Penteken megyek vervetelre
2022. okt. 11. 13:37
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Csutortokon en ujra tesztelnek:)

Drukkolok, hogy osszejojjon kedves kerdezo!

20hetes kismama

2022. okt. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem szintén 5 napos embriónál a 6.napon lett nagyon halvány pozitív a tesztem de annyira halvány volt hogy csak én láttam a második csíkot.

Nekem a 8.-9.naptól volt láthatóbb a második csík úgyhogy még tesztelj csütörtök vagy péntek reggel mert lehet még halványan pozitív belőle.

Sok sikert!Tudom mit érzel!Majd írd meg mi lett a vérvétel eredménye ha szeretnéd.

2022. okt. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszömöm :) megírom majd.
2022. okt. 11. 14:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lett végül kérdező?
2022. okt. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!