Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inszemináció hogyan zajlik?...

Inszemináció hogyan zajlik? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok ❗❗érdeklődni szeretnék. 3 éve próbálkozunk babával, cukorbeteg és pcos vagyok. Kezd be telni a pohár, úgy érzem, egy inszemináció sikeresebb lehetne. Én Kecskemétre vagy inkább szegedre tudok el menni. Az lenne a kérdésem, hogy hogy lehet be jutni Szegedre (Kaáli)? Ingyenes? Páromnal rendbe vannak a dolgok mert voltunk már sperma vizsgálaton. Nálam nincs peteérés stb. Olyan helyre szeretnék menni, ami ingyenes, ha van ilyen mert már annyira ki koltekeztem magam hogy szörnyű. Persze a gyógyszerek stb más, csak hogy maga az eljárás és konzultáció ingyenes legyen.. Mi a folyamat, hogy lehet be kerülni, mit fognak csinálni ha be jutok, milyen vizsgalatok stb? Szóval úgy az egész érdekelne a bejutastol odáig hogy mit milyen vizsgálat be avatkozas követ. Köszönöm 😊😊😊😊❤️

2022. okt. 14. 23:39
 1/3 A kérdező kommentje:
És még annyit hogy mennyi időt, napot vesz igénybe az uh-s követés? Hallottam olyat hogy 2 naponta kell járni peteérés kovetesre? Nincs ennyi szabadság egyik munkahelyen se nyilván 😅de persze a babaert mindent, csakhogy mire számítsak eljárás, vizsgálatok és idő alapján 😊😊
2022. okt. 14. 23:41
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
Figyi. Hiába írod ki a sokadik kérdés. Rossz inzulinnal és magas tesztoszteronnal nincs értelme inszemre menni.
2022. okt. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia. Elsőnek keress egy szimpatikus intézetet ami állami.

Keresd fel őket ( nálam ki kelett tölteni egy űrlapot és elkuldeni leletekkel együtt ami egy éven belül vannak). De ha felhivod őket elmondják, hogy működik náluk. Aztán resztveszel konzultáción, át beszeletiek, hogy fog menni nálad a dolog, valószínű elsőnek kezelni kell azt ami nincs kezelve, esetleg más is kiderulhet amiről nem tudsz.

Nálam IR és pcos van, de inszem előtt csinálnak átjárhatóságit, ott kiderült hogy jobb oldal el van zarodva, de megtudtak nyitni (nagyon fajt).

Ha az orvos úgy ítéli meg hogy mehet az inszem vagy lombik akkor elfogja mondani hogy mit kell csinalni.

2022. okt. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!