Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Az inszeminációt altatásban...

Az inszeminációt altatásban végzik? Ha nem, mennyire fájdalmas? Hogyan zajlik?

Figyelt kérdés
2017. szept. 16. 13:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az inszemináció időpontja előtt általában 1-2 órával korábban bemegy a párod leadni a mintát. Azt a biológus előkészíti. Te időpontra bemész a dokihoz, deréktól lefelé levetkőzöl, mint rendes vizsgálatkor és felülsz a nőgyógyászati székbe. Lábakat fel, mint rákszűréskor, a doki berakja a kacsát és rögzíti, fertőtleníti a hüvelyed, hogy biztos ne vigyen fel a méhedbe a fertőzést. Assziszens hozza a pàrod mintáját, egy zacskóban van egy injekciós fecskendő (legalábbis annak láttam), tű helyett egy nagyon vékony műanyag cső. A zacskón megmutatjàk a nevet, nehogy másét rakják fel. Utána a doki a cső segítségével feljuttatja a méhedbe az anyagot. Nekem 4 inszeminációm volt és egyiknél se éreztem semmi kellemetlenséget, max. a kacsa felhelyezése volt picit rossz. Az első kettőnél kb. 10 percet fekve kellett maradni ott a székben, 3-4.-nél rögtön keltem fel, öltözés és mehettem. Maga az inszemináció onnan, hogy beültem a székbe kb. 2-3 perc volt.

Ne tarts tőle egyáltalán. Utána kaptam egy terhességi tesztet és receptet a progeszteron gyógyszerhez. Inszem utáni 14. nap teszt. Sok sikert! :)

2017. szept. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem altatásban végzik. Az elsőt meg sem éreztem. A második is csak azért fájt, mert hiperstimus lettem és tele volt a hasam vízzel és a petefészkeim többszörösükre dagadtak, így a hüvelyembe alig tudta a kacsát berakni, mert minden szervem ossze-vissza keresett utat magának. De én voltam az első, aki így járt. Az első sima inszemet, mondom meg sem éreztem. Még egy rakszuresnel is egyszerűbb és gyorsabb volt.
2017. szept. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!