Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Túlstimuláció inszem alatt?

Túlstimuláció inszem alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ha az orvos 2 db tüszőt mért le, és még azt mondta vannak picit, de hagyjuk is, akkor fenállhat a tulstimulálás?

Kicsit betojtam tőle, mert görcsöl a derekam és az alhasam is picikét.

4 nap múlva inszem.


Az orvos mondta volna ha ennek fennáll az esélye?



2022. okt. 29. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem mondták, hogy gáz van, pedig az volt. Hiperstimuláció lett a vége kórházzal, de az intenzívet megúsztam. Nekem az inszemet is megcsinálták, azt mondták, hogy 2 érett van, pedig minimum 3 volt (külön petéjű hármas ikreink születtek),de valószínű, hogy több volt. Inszem után 1 héttel visszamentem, mert rosszul éreztem magam, majdnem hülyének néztek. 1 hét múlva elmentem saját dokimhoz, majdnem hátast dobott. Mindkét petefészkem kb 15 cm hosszú volt és rengeteg 3-5 cm-s cisztám volt, víz a hasban. Kórházba küldött. Szerencsére nem lett súlyosabb a helyzet, 1 hét után hazakönyörögtem magam. De cefetül voltam azokban a hetekben. Se feküdni, se állni, se ülni nem volt jó. Nagy fájdalmaim voltak, elájultam többször. Remélem nálad nem erről van szó. Amikor csak 1 tüszőm érett, akkor is voltak görcseim, nem volt vészes, az belefér azt mondták. A hiperstimu általános bajokkal járt nálam.
2022. okt. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia. Màr inszem előtt érezted hogy baj van?

Sajálom nagyon.

Nekem amúgy nincsenek fájdalmaim, csak fel vagyok puffadva (de ezt màr mensi elmúlása óta +letrozol) és tegnap a derekam majdnem leszakadt. De az lehet az egésznapos állás munkába.

Vagy még a lenzetto spray-re gondolok.

Hasam alja minimalisan gorcsolgetett, de nagyon a hasam alja. De tudtam mozogni minden.

2022. okt. 30. 07:00
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem 4 inszeminációm volt egyiknél sem volt gond (azonkívül hogy sikertelennek lettek)

Jó pár éve volt de úgy emlékszem csak tüszűrepesztőt kellett beadnom, "érlelőt" nem.

2022. okt. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Most a legrosszabb a puffadás:D de igazából ezen kívül semmi baj. Gondolom ezt okozhatja bármilyen hormongyógyzser nem?


Derékfájás volt most a legdurvább😀

2022. okt. 30. 11:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg mit ír a gyógyszer mellékhatásnak. Lombik alatt szúrtam minden félét mégsem voltak ilyen mellékhatások.
2022. okt. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem az előző hónapban lett hiperstimu inszem miatt. Nagyon nagy adag hormont kaptam (napi 3 ampulla meriofert egy hétig, aztán még egy hétig napi 2 ampulla). Másképp nem volt peteérésem (de ez más téma, nekem elég súlyos betegségem van ami okozza).

A lényeg, hogy már a 7.napi szurik után éreztem h valami nem oké. Fajt a méhem, szó szerint fajt pisilni és a szex is a férjemmel, de az is ha csak leültem. Úgy mozogtam mint aki vajudik és mindjárt szülni fog…iszonyat puffadt a hasam. említettem a dokinak, mondta hogy lehet h túlstimu de meglesz az inszem. Így hogy ilyen tüneteim voltak csak fél adag tüszőrepesztőt kaptam, ugyanis a hcg fokozza a tüneteket.

Nekem ettől a fél adag tüdzőrepesztőtőlnis iszonyat fokozódott. Olyan volt a hasam mint egy 6 hónapos terhesnek, iszonyat fájt minden mozdulat, és napikig víz folyt a hüvelyemből, gondolom a méhem is felvizesedhetett nem csak a hasam. Légszomjam is volt ha feküdtem. Ez addig tartott míg ki nem ürült a hcg. Nem lettem terhes.

De lehet jobb is mert ha az lettem volna és elindul a hcg akkor nagyon durva lett volna. Ugye az hatalmas mennyiségre nő olyankor a terhes nő szervezetében, sztem kórház lett volna a vége…


Az alapján amit írsz neked nem ilyen durva, de ha sok hormont kapsz és az egekben az ösztrogén szint akkor bizony lehet tulstimu inszemnél is.

Szurkolok hogy ne az legyen, de mindenképp említsd meg a dokinak a panaszokat!

2022. okt. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Az ösztrogént most igen kapom. Napi 2*2 puff.. a méhnyálkahártya vastagítás miatt kaptam.

Olyan érzés mintha az alhasam fel lenne puffadva. Ezen kívül letrozolt szedtem, de azt 1 hete abbahagytam.

Az lenzetto amit most fújok csak. De 3 napi adag fújás után voltam uh-n és mindent rendben talált. Azóta eltelt 2 nap, viszont még 3 nap mire megyek.

Nem lesz baj ugye?

Azon kívűl hogy puffadt az alhasam (mint mikor nyomódna picit a legalja) minden okés. Súlyban sem gyarapodtam.

2022. okt. 30. 12:17
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha csak puffadt és nem fáj akkor nem hinném hogy baj lenne. Nem ismerem a letrezolt.

Nagy adag hormon kell a túlstimuhoz általában

2022. okt. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ez talán nem volt az. Meglàtjuk szerdán:)

De sajnos most ment a hasam, de meg is könnyebbültem. Sokkal jobb lett a pocakom is.

2022. okt. 30. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!