Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Aki alapbol menstruacio elott...

Aki alapbol menstruacio elott migrenes, neki volt migrenje akkor is mikor nem jott meg? Sokkal durvabban fajt most a fejem

Figyelt kérdés

2022. nov. 3. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A nem várt után 3 napig volt egy nagyon brutàl, aztán mintha elvágták volna a migrént a második trimeszterig. Akkor volt vagy 2-3 migrénem, de fele annyira sem vészesek, sőt volt, hogy használt a Panadol (akkor már abból mertem egyet-egyet bevenni). Most sajnos a harmadik trimeszterben picit megint többet fáj és volt nem egy hányós sötétben szenvedős. De! Még mindig jobb, mint a terhesség előtt. Nekem migrén szempontjából áldás volt az elmúlt pár hónap. Parázok is, hogy miután itt a pici ugyanúgy visszajön. Bár akkor majd legalább lehet komolyabb gyógyszert szedni rá.. vagy nem tudom, ezt majd a neurológus megmondja.
2022. nov. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja 1es vagyok az kimaradt, hogy nekem mindig menstruációkor volt nem előtte. Szóval időben most is ugyanakkor jelentkezett nálam igen.
2022. nov. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem vagy elotte vagy kozben vagy vegig faj...
2022. nov. 3. 12:19
 4/4 A kérdező kommentje:
Vagy vmelyik honapban nem faj
2022. nov. 3. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!