Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ciklus 21.napjától barnázás...

Ciklus 21.napjától barnázás 5-6 napig. Most járok a 39.napnál,a menstruációm sehol. Bezavarhattak a hormonok?

Figyelt kérdés
Szóval,a nőgyógyászom szerint túl vékony a méhnyálkahártyám,így a vitaminok után jöhettek a hormonok is... Ez volt az első hónap,hogy elkezdtem,utrogestan mellett a 21.naptól barnáztam 5-6 napig,aztán elmúlt. Ma járok a ciklusom 39.napján,de még mindig nem jött meg. Okozhatja ezt most a hormonpótlás? Járt valaki már így? Ilyen hosszú ciklusom már rég nem volt.

2022. nov. 14. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Az ultro progeszteron, és én úgy tudom amíg szeded, az nem engedi, hogy megjöjjön. Mert fenn tartja a progi szintet. Mielőtt megjött, a progi szint leesik. Vagyis ha befejezed az ultrót, valszeg hamar meg is jönne aztán. Az a barnázás nem beágyazódás miatt volt inkább?

Nekem sikeres lombik miatt kell még szednem az ultrot egy jóideig.

2022. nov. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szeded még? Ahogy az első írja, utrogestan mellett nem biztos, hogy megjön.
2022. nov. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem szedem,mert úgy mondta a nőgyógyászom,hogy 1-14.napig estrofem,majd 14.napig az utrogestan és majd utána jön a menstruációm. Be is mentem hozzá,mikor volt ez a barnázás,azt mondta szedjem végig,hogy meg legyen abból is a 14 nap és középidőben menjek majd vissza,kb ciklus 12.napján,de azóta ahogy írtam is,semmi. Szombaton csináltam már egy tesztet,de az negatív. Gondolom,már kellett volna látnia valamit,ha mégis baba miatt lenne. Vagy beágyazódásnál még semmit sem látna? Teljesen tanácstalan vagyok
2022. nov. 14. 17:39
 4/4 A kérdező kommentje:
Már lassan egy hete nagyon érzékenyek a melleim,főleg a bimbók,meg feszül a hasam,így minden nap úgy voltam vele,hogy biztos meg fog jönni. De ez a feszülés sem egész napos. Ma pl csak délutántól érzem.
2022. nov. 14. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!