Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hycosy vizsgálat után, mivel...

Hycosy vizsgálat után, mivel segíthetem leginkább a teherbeesést?

Figyelt kérdés

Most voltam petevezeték átfutási vizsgálaton, és a jobboldali petevezeték levolt tapadva, míg a bal teljesen átjárható volt.

Másfél éve próbálkozunk, most így az átfutási vizsgálat után az orvosom nagy esélyt lát a termesztés fogantatásra, ha mégse történik meg januárban megyünk inszeminacióra.

Most ebben a türelmi időszakban azt a tanácsot kaptam, hogy próbálkozzunk sokat.

De, én szeretném pluszban is segíteni az esetleges beágyazódást. :)


Egy ideig szedtem inofolicot, úgy 4-hónapig. Azt abbahagytam, mert nem segített, de ha a jobboldali petefészkem aktívabb, akkor érthető hogy miért nem segített. Most femibion babatervezést szedek, illetve egy lombikos csoportban olvastam azt is, hogy a fehérje porok is segíthetnek, ezért most esténként azt iszok.

Ja meg persze d-vitamint is szedek. Az orvosom azt mondta, a d-vitamint szedjem mindenképp, mert a vérképemben az az érték nagyon levolt maradva, amúgy minden más teljesen rendben volt.

Van valami, amit szerintetek még kipróbálhatnék? Valami tipp, ami esetleg nektek bevált?


Volt egy nagyon depresszív időszak nem rég nekünk, még a vizsgálat előtt, mert ugye nem jött össze nagyon nagyon szeretnénk babát, most újra boldogok és lelkesek vagyunk, szeretnénk minden tőlünk telhetőt megtenni, hogy ez sikerülhessen.


Köszönöm a válaszokat! :)



2022. nov. 18. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Aviva torna. Nagyon tudom ajánlani, vannak külön gyakorlatok amik az átjárhatóságot segítik.
2022. nov. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Utána nézek, köszönöm! :)
2022. nov. 19. 01:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Végül sikerült a baba?
márc. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!