Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kinek indul lombik decemberben...

Kinek indul lombik decemberben? Ès milyen problèma miatt? Hanyadik lombik lesz?

Figyelt kérdés
Nàlunk ùgy nèz ki,hogy fèrfi oldalon van gond.Mennyisègre jò, de 61 szàzalèka nem mozog,ìgy lombik lesz.Nàlam minden eredmèny jò.Remèlem ki tudjàk szűrni a megfelelő spermiumokat.

2022. nov. 23. 12:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Lombiknál ICSI-vel csinálják a megtermékenyítést, így a kiválogatott legjobb spermiumok közül is 1-1 szabályosnak, legjobbnak tűnővel termékenyítik meg a petesejteket, így nem lesz gond, hogy a párodnak rossz a spermaképe.

Az én férjemnek jó, mégis ICSI volt mindkétszer.

2022. nov. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem dec 2an lesz beultetes.

Ti stimulacional tartotok?

Nalunk is ferfioldallal inditottunk. 1%mozgo spermiummal.

Majd kiderult a nehezen átjárható petevezetek, pajzsmirigy es veralvadasi zavarok. Ezek mind kezelve vannak de eddig sajnos nem jott ossze. A paromnak azota tokeletes a spermaja. (ros, hba, dns)

2022. nov. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

1-esnek:èrtem,köszönöm a vàlaszt, remèlem ùgy lesz ès sikeres is lesz 🙂


2-esnek:ha megjön(holnap fog)Fel kell őket hìvnom ès megyek màsnap vèrvètelre ès stimulàlnak.Kb szerintem dec 5 vagy 6 lesz leszìvàs utànna valamikor beültetès.Remèlem azèrt 3. Vagy 4. nap fogjàk visszaültetni az embriòkat(Ha lesz több mint egy 😅)Remèlem sikerrel jàrtok, majd ìrd meg 🙂

2022. nov. 23. 16:02
 4/25 A kérdező kommentje:
1-es egyèbkènt nektek sikerült? 🙂
2022. nov. 23. 16:03
 5/25 anonim ***** válasza:
73%

Ha " csak annyi" a gond és minden más jó akkor azért jó esélyetek van,kiválogatják a legjobbakat és azzal történik a megtermékenyítés.

Én már kaptam vissza 3 és 5 naposakat, állítólag az 5 napos jobb mert addig csak a legerősebbek jutnak el.

Nekem is mind a 12 megtermékenyült mégis csak 5-en érték meg az 5.napot.


Sok sikert kívánok!

2022. nov. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen a vàlaszt 🙂 Remèlem 4 napos körül kapom vissza ès az jò lesz 😘Neked ìgy az 5 napossal sikerült?
2022. nov. 28. 14:50
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen azzal sikerült🥰🤰 mondjunk long protokollom volt,arra is azt mondta a doki hogy így már jónak kell lennie.Sokat szúrtam magam de így utólag már nem bánom ☺️
2022. nov. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hány évesek vagytok?
2022. nov. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Èn 29 🙂
2022. dec. 1. 10:37
 10/25 A kérdező kommentje:
Pàrom 26
2022. dec. 1. 10:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!