Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inszeminációnk lesz ebben a...

Inszeminációnk lesz ebben a hónapban és elkezdtem a gyogyszereket szedni,azota sírógörcsök jönnek rám.Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
2022. nov. 24. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Durva hormonokat tartalmaz.
2022. nov. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Gondolom hormontablettat kell szedned.

Nos ezek sokféle reakciót ki tudnak váltani.

Én "csak" medrolt ettem, de kozepsulyos depresszióm lett tőle(egyébként is évtizedek óta enyhe depresszióval élem a napjaimat, de a szteroidos időszak még rosszabb volt.)


Anyám meg emlőrák miatt kap antihormon terápiát. Az első időkben ő is depressziós volt.


Ezek ugyan más kategória, de a lényege ugyan az.

2022. nov. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Letrozolt kaptam,lonzetto sprayt metformint es prednisont
2022. nov. 24. 18:47
 4/5 Sáskáné ***** válasza:
Mindenkinél más.Én 3x csináltam végig,volt mikor sírógörcsök jöttek rám már a legapróbb dologtól /pl.leesett a távirányító/,volt mikor egészen jó közérzetű voltam.Ahogy írták előttem,a kapott hormonoktól van.De beszéltem olyan nővel is,aki nem élte meg ezeket.Más-más erősségű hormondózist adnak,meg az egyéni jellemvonások is számítanak.Én aggódós típus vagyok,a hormonok még ráerősítettek.
2022. nov. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezeknek mindig lelki okai vannak, a fogantatási problémáknak is, akkor is ha "nem hiszel benne".

Mindig van egy elnyomott félelem ami miatt valaki nem "hagyja" a fogantatást megtörténni (akár úgy hogy az immunrendszere elöli a petesejtet).

Amikor mesterségesen megtermékenyítenek valakit akármilyen módon, az lelki szinten olyan mint egy megerőszakolás. Mélyen van egy akarat hogy ne, felszínen erről nincs tudomás, és amikor mégis erőltetve megtörténik, akkor a mélyről előtör a fájdalom "minden ok nélkül".

Ezért reagál olyan sokféleképpen mindenki ugyanarra a kezelésre, mert a mély okok különbözőek lehetnek (pl családban volt halvaszületett vagy korán meghalt baba aminek ismétlődésétől tudatalatt retteg az illető, de millió más ok is lehet)


Egy jó terapeuta lenne szerintem az első lépés inkább mint a mesterséges megtermékenyítés.

Aki arra nyitott, a családállítás is nagyon tud segíteni, én személyesen sok párt ismerek akiknek ezután összejött szinte azonnal a gyerek.

2022. dec. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!