Lombikosok!Ti nem fèltek attòl,hogy a petesejt leszìvàs előtt megtörtènik a tüszőrepedès?

Figyelt kérdés

Tegnap kellett 22 òrakkor este beadnom egy ovitrellet.Tegnap reggelre volt mèg egy cetrotide injekciòm is a kilőkődès gàtlòm.De fèlek,hogy megrepednek mèg punkciò előtt 😅 Egyèbkènt ez,hogy működik?Màrmint holnap reggel bemegyek ès pont akkor kezdik el majd a punkciòt, amikor megrepedtek a tüszőim?Ès ha pl. addig nem reped meg,akkor addig vàrnak mèg meg nem törtènik?

A vàlaszokat előre is köszönöm!



2022. dec. 4. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog megrepedni, ezért kaptad a repedés gátlót.

9 lombikom volt, soha nem repedt meg időelőtt.

Nyugi.

2022. dec. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen a vàlaszt.Remèlem akkor nem fognak 🙂neked pont amikor megrepedtek,akkor kezdtèk el a punkciòt?
2022. dec. 4. 13:55
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A punkcióval repesztik meg.
2022. dec. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem fog idő előtt megrepedni, azért kell időben beadni.

Ne izgulj minden rendben lesz.

2022. dec. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért akkor kellett este beadnod, mert pontosa rá 36 órára fogják leszívni őket. Addig pedig nem fognak meglépni. 🙂

Persze mikor pár nappal leszívás előtt tojásfehérjés nyákom volt, én is elbizonytalanodtam, de megvoltak a tüszők szerencsére punkció délelőttjén is.

2022. dec. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen a vàlaszokat 🙂 màr meg volt a leszìvàs.7 petesejtem lett.Remèlem jò minősègüek legalàbb 🙂Holnap èrdeklődök a biologusnàl 😘
2022. dec. 5. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!