Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mondanátok véleményt erre a...

Mondanátok véleményt erre a hormontesztre?

Figyelt kérdés

30 éves férfi vagyok. Mennyire jó vagy rossz ez? Nehezen tudom megítélni. A vizsgálat eredményen minden érték a tartományon belül van, viszont ha más oldalakon rákeresek, akkor már egyértelműen rossznak tűnik az eredmény.

Mi a véleményetek?


TSH 1,54


FSH 2,8


LH 5,9


Prolaktin 237


Ösztadiol 137


Tesztoszteron 14,3


SHBG 28,4


2022. dec. 4. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Mertekegyeget es referenciatartomanyt is irj ki!
2022. dec. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2022. dec. 5. 16:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Ciklus hanyadik napján vettek tőled vért a vizsgálathoz?
2022. dec. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bocsánat, előző vagyok, felületesen olvastam el a kérdést, látom, hogy férfi vagy! :-D

Ha tartományom belül van, akkor oké. Ha még így is nyugtalan vagy, fordulj ahhoz az orvoshoz, aki kiírta a vizsgálatot.

2022. dec. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az a lényeg hogy minden tartományon belül van/legyen.

De ha orvos kérte a vérvételt,gondolom vissza mész az eredménnyel.

Csak mondom hogy nekem múlt héten volt vérvételem valahol több vagy kevesebb van épp értékhatárnál azt mondták az belefér.

2022. dec. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha határon belül van, akkor jó, ezzel mit kezdeni nincs. Máshoz ne viszonyítsd az eredményeket, mert minden labornál más lehet a tartomány. Bár nem tudom mi a cél, miért készült ez a vizsgálat.
2022. dec. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!