Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kinek lett kevès petesejtje...

Kinek lett kevès petesejtje leszìvàs utàn ès mennyi?Mennyi termèkenyült meg Icsi eljàràssal?

Figyelt kérdés
Tegnap 7 petesejtet sikerült leszìvni ès ma mikor felhìvtam a biològust mondta hogy hàrmat megpròbàltak megtermèkenyìteni de nem indult el mèg semmi ès mèg hagyjàk hàtha elindul valami.A többit ma termèkenyìtettèk meg, mert màra èrtek be.Holnap kell hìvnom őket megint.Szerintetek van mèg esèly arra,hogy elindul valami vagy hogy a maradèk megtermèkenyül ICSI eljàràssal?Teljesen el vagyok keseredve.Első lombik rövid protokollal.Előre is köszönöm a vàlaszokat!

2022. dec. 6. 20:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sokszor volt sok sejtem, de max 1 indult el az is megállt. A 4. lombiknál 1 érett sejtem lett ősszesen, azóta is szépen "osztódik" 11 éves 175cm.

1 gyerekhez 1 sejt elég.

2022. dec. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Èrtem,köszönöm. Neked hàny sejtjeid lettek?Nàllatok mi volt a baj?Fèrfi oldalon?Èn annak is örülnèk ha 1 megtermèkenyülne legàbb.
2022. dec. 6. 21:43
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

8-13 között.

A főgond férfi dalon volt. Bioptátumból dolgoztunk. De én meg ires vagyok.

2022. dec. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Bízz benne! legalább egy legyen amit vissza kapsz🙂

Nekem is az első rövid protokoll volt..5 szívtak le igaz másnapra mind meg is termékenyült,majd abból 1 volt alkalmatlan fagyasztásra.

2022. dec. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Hàt ma dèlelőtt hìvnak a beülti miatt.Ùgy nèz ki 3 naposan kapom vissza őket vagy azt az egyet ami gyorsabban osztòdik.3 -an vannak.Tegnap volt kettő 2 sejtes ès egy 3 sejtes.Gondolom màra tovàbb osztòdtak.Remèlem a 2 sejteseim sem estek szèt ès 2-őt legalàbb szerettem volna visszaültettetni a nagyobb siker èrdekèben.Köszönöm a bìztatàst mindenkitől.😘😘
2022. dec. 9. 06:49
 6/20 A kérdező kommentje:
Vegül 2 bogyòcskàt kaptam vissza egy 5 ès egy 6 sejteset.Remèlem beàgyazòdnak karàcsonyra. 😊
2022. dec. 9. 14:22
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok.

Szuper 🙂 sok szerencsét, pihenj sokat!

2022. dec. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Drukkolok!Majd írd hogy sikerült-e🙏
2022. dec. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
De jó, sok sikert kedves Kérdező! Nézz sok nevetős filmet és próbáld meg elterelni a figyelmedet!
2022. dec. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
4-es: mit jelent az, hogy a megtermékenyített embriók közül 1 alkalmatlan volt a fagyasztásra?
2022. dec. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!