Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kinek lett kevès petesejtje...

Kinek lett kevès petesejtje leszìvàs utàn ès mennyi?Mennyi termèkenyült meg Icsi eljàràssal?

Figyelt kérdés
Tegnap 7 petesejtet sikerült leszìvni ès ma mikor felhìvtam a biològust mondta hogy hàrmat megpròbàltak megtermèkenyìteni de nem indult el mèg semmi ès mèg hagyjàk hàtha elindul valami.A többit ma termèkenyìtettèk meg, mert màra èrtek be.Holnap kell hìvnom őket megint.Szerintetek van mèg esèly arra,hogy elindul valami vagy hogy a maradèk megtermèkenyül ICSI eljàràssal?Teljesen el vagyok keseredve.Első lombik rövid protokollal.Előre is köszönöm a vàlaszokat!

2022. dec. 6. 20:23
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok jò kìvànsàgot 😊Remèlem legalàbb egyikőjük beàgyazòdik(Mondjuk nem bànnàm ,ha mindkettő).Szèp karàcsonyom lenne az biztos 🥰Majd megìrom 😘

20.àn kell mennem vèrvètelre.


Szerintem azt ùgy èrtette a 4-es vàlaszolò ,hogy 1 volt alkalmatlan a fagyasztàsra(gondolom megàllt a fejlődèsben vagy nem osztòdott ùgy ahogyan kellett volna)Legalàbbis szerintem erre gondolt 😅

2022. dec. 10. 10:04
 12/20 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Igen valószínű nem fejlődött vagy csak nemjol,nem fejtették ki csak 3.nap mikor a beültetés volt ennyit mondott a biológus hogy 2 kapok vissza és 2 lesz fagyasztva 1 alkalmatlan volt.
2022. dec. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Hàny sejtesen kaptad vissza őket?Sikerült ?🙂
2022. dec. 10. 16:57
 14/20 anonim ***** válasza:

Ez tavaly volt,nem emlékszem hogy mondták volna, 3 naposan kaptam vissza.

Egy elindult,megtapadt de 7-8 hetesen megállt a fejlődésben..

2022. dec. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!Sikerült?
2022. dec. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Nem sajnos,el sem indult.De majd màrciusban.
2023. jan. 4. 14:43
 17/20 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező?
2023. jan. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
29 èves vagyok, pàrom pedig 26
2023. jan. 7. 13:17
 19/20 anonim ***** válasza:
Úgy érted, hogy nem volt végül beültetés?
2023. jan. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
De volt csak el sem indult a beagyazòdàs,szòval 2-t visszaültettek ès abbòl szerintem mindkettő megàllt az osztòdàsban bennem.
2023. jan. 9. 09:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!