Van aki most lombikozik? Milyen tüneteitek vannak?

Figyelt kérdés

2022. dec. 16. 13:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem most volt a lombikom hanem még nyáron.Ha beültetés utánra gondolsz nekem has vagy petefészek tájéki szúrkálások voltak kb.napi szinten más nem.
2022. dec. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Három napja volt a beültetésem, azóta hasmenés mindennap (lehet progeszterontól?!?), a petefészek és has szurkálást én is érzem.
2022. dec. 16. 17:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak progeszteront szedsz mást nem kell? Én is használtam többször is kúp és injekcióba is de nem volt sosem hasmenésem. Nézd meg a beteg tájékoztatón hátha írja mellékhatásnak,vagy ha tudsz beszélj az orvosoddal.
2022. dec. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Vérhígítót is szúrok, és medrolt szedek még. Ritka mellékhatásnak írja a tájékoztató. Ilyen nekem mindig menzesz előtt szokott lenni 3-4 nappal, így lehet már most nem jót jelent.
2022. dec. 16. 18:45
 5/10 anonim ***** válasza:

Aham nekem is ezek voltak..

Hát ha neked így indul a menszesz akkor lehet nem túl jó jel de még korai lenne nem ha 3 napja volt a beültetés!? Még csak most tapad meg.

2022. dec. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedden kaptam vissza egy 5 napos embriót, és rögtön másnap délelőtt kezdődött. Még a menzeszhez tényleg korai lenne, csak gondoltam hátha volt már más is így.. Ez volt a negyedik beültetésem, és az elsőnél tapasztaltam csak hasonlót.
2022. dec. 16. 20:01
 7/10 anonim ***** válasza:

Értem, hát akkor nem valószínű hogy menstruáció jele,meg ha előzőnél nem volt...nekem nem volt ilyen egyszer sem úgyhogy ötletem sincs mitől lehet.

De akkor még valóban korai,most tapad meg, pihenj és sok sikert kívánok.

2022. dec. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Akkor ha jól gondolom, Neked nyáron sikerült?
2022. dec. 16. 22:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen🥰a harmadik beültetés volt és 5 naposan kaptam vissza ☺️
2022. dec. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem mostanában volt beültetésem viszont ilyen tünetem sosem volt.Lehet te azok közé tartozol kérdező akik egyes gyógyszerekre így reagálnak.Biztos nem rossz előjel mivel nemrég volt a beültetés.Sok sikert!
2022. dec. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!