Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hogyan tovàbb? Tanàcstalan...

Hogyan tovàbb? Tanàcstalan vagyok.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Két éve próbàlkozunk a férjemmel. A tb-s nőgyógyàszom húzta az időt. Alap vizsgàlatok utàn elküldött HSG-re. Persze a környékünkön (Békés megye) Tb alapon nem tudjàk megcsinàlni mert nem jó a gép. Addig nem foglalkozik velem amíg nincs meg. Voltam magànnőgyógyàsznàl. Ott endometriózist àllapított meg. Kaptam hàrom hónap fogamzásgátlót. Most kell kedden visszamenni. Voltam magàn laborba a AHM-plusz hormonom 0.60 ng/ml. Súlyos D vitamin hiàny pluszba. Azt olvastam mindenhol kicsi az esély hogy spontàn összejöjjön. Szedek Omega3, inofolic, trimeszter1 vitamint most màr D vitamint. Mi tévő legyek. Hogy bírtàtok ezt a vàrokozàst? UI: a magàn leletet nem fogadjàk el, hogy endometriózisom van. Teljesen elvesztem. :(

2023. jan. 11. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az endometriózis csak laparoszkópos műtéttel állapítható meg. És valóban kell egy teljes hormontérkép. És én a pajzsmirigyed ajánlom még, hogy nézesd meg immunológián vagy endokrinológián. Ha azzal gond van, attól is meddő leszel. Hosszú út lesz ez, sok sikert hozzá.
2023. jan. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia. Köszönöm szépen. Holnap megpróbàlok kérni időpontot Szegedre egy endokrinológushoz meg ott làttam a klinikàn endo részleget is. Hàtha foglalkoznak velem.
2023. jan. 11. 17:20
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Párodnak milyenek az értékei?

Az AMH-d tényleg elég alacsony. Mennyi idős vagy? Mert ez korai petefészek kimerülést is mutathat.

Én nem húznám a helyedben az időt ezzel az orvossal, felhívnám a legközelebbi reprodukciós intézetet, és időpontot kérnék. Nektek talán a szegedi Kaáli lehet a legközelebbi.

2023. jan. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia. Igen oda is megpróbàlok időpontot kérni, nagyon nagy a vàrólista sajnos. 34 vagyok a pàrom 33. Neki nagyon jók az eredményei. Hàla istennek.
2023. jan. 11. 19:38
 5/5 anonim ***** válasza:
78%

Ajánlom a Facebookos endometriózisos csoportot. Ott sokan vannak és biztosan tudnak segíteni a témában. Sajnos az endometriózis egy alattomos betegség, sok nőgyógyász nem is tud vele mit kezdeni.

Nem mindegy milyen stádiumban van és mit érint, de teherbe lehet így is esni ne keseredj el.

Sajnos érdemben segíteni nem tudok, de nagyon szurkolok, hogy összejöjjön.

2023. jan. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!