Miért lehet engem nehezen stimulálni?

Figyelt kérdés

Elkezdtünk egy rövid antagonista protokollt. 10.stimus napom és csak 4 tüsző van. Abból is egy 14,5 mm.


6. Stimus napomon is ennyi volt csak akkor ez a nagyobbik tüsző 11mm volt.


Most kaptam megint szurikat 3 napravalót. Csütörtökön megint uh és vérvétel. Azt mondta a doki hogy általában ilyenkor már 21 mm a legnagyobb tüsző és többnek is kell lennie ez nagyon kevés. És olvastam is hogy ilyenkor azért már 10 felett van.


Egyébként nem lehet abbahagyni a stimut és kövi ciklusban hosszú protokollal indulni? Csütörtökön megkérdezem de így 1 db tüszővel elindulni szerintem nincs értelme.



#lombik #stimulálás #Antagonista protokoll
2023. febr. 6. 18:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem, ez az első lombikod. Ahogy az orvosom mondta, elsőre nehéz eltalálni a dózist. Nekem is kicsivel kezdték (szintén rövid protokoll), ezért nem indult el sok tüsző. A dózison növelltek ugyan, de a leszívásig már annyira nem lett sok így sem. Inkább elővigyázatosak, mintsem túlstimuláljanak.

Szóval ez nem jelenti azt, hogy nem vagy jól stimulálható, talán csak lehetett volna magasabb adag is.

Egyébként a kevesebb néha több. Több jó minőségű lehet köztük, mint másnál, akinek 20 is van, de egy sem jut el 3 vagy 5 napig.

Szóval ne keseredj el!

Ja, és az is változó, hány stimus nap után jut el az ember leszívásig. Engem pl. 14 napon át stimuláltak, valakinek már 10 nap után leszívják, mert gyorsabb ütemben nőnek.

2023. febr. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Igen első lombikom. 13. Napon megyek vissza. Az is a tervem hogy megkérdezem a hétvégén stimuzzanak még. Ha hétfőig sem akkor álljunk le és kezdjünk hosszúval.


14 napra mennyi és mekkorák lettek neked?

2023. febr. 7. 08:27
 3/20 anonim ***** válasza:

Aznap már le tudták őket szívni, szóval 20 és afölött. De ezt nem tudom pontosan, mert előtte talán 2-3 nappal volt uh, az akkori méretek alapján tűzték ki a leszívás dátumát.

Mivel a tüszőrepesztőnek kell 36 óra, ha 13. napon mész vissza, legfeljebb rá 2 napra lehetne a leszívás, ha úgy látják.

2023. febr. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Ha az első lombik akkor valóban nehéz eltalálni a mennyiséget.

Bár én nem panaszkodom mert mindig volt érett és szerencsére a túl stimulálást is megúsztam még a hosszú protokollnál is de 1 hónapig szúrni magad nem a legkellemesebb.


Legközelebb majd csak látja hogy mennyit nőttek és akkor megtudjátok beszélni hogyan tovább.

2023. febr. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Csütörtökön meglátjuk. Max mondom neki mi lenne ha a hétvégén még szúrnám. Aztán hétfőn megnézi. Ha nem jó akkor megállunk és megnéznénk egy hosszú protokollt.
2023. febr. 7. 11:04
 6/20 A kérdező kommentje:
Ha a 13. Napon megyek csütörtökön akkor a leszívás hétvégére esne. Vagy hétfő. Meglátjuk max leállunk
2023. febr. 7. 11:06
 7/20 anonim ***** válasza:
Szia én is lombikos anyuka vagyok.leallni nem fog ,csináld végig inkább legyen 3 vagy 4 használható minthogy bevállalós legyél és tulstimulacio...nem akarnak kockáztatni,ami érthető hisz nem tudják hogy reagál a szervezeted a hormonra ezért adnak kevesebbet ,ha meg ne adja isten nem sikerül következő alkalommal biztos mást máshogy adnak.de ezért ne álljon le az szerintem butaság lenne,ha már eddig eljutottál
2023. febr. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Szia! 6 tüsző van. A legnagyobb 18 mm és 14 mm. 6 mm. A többire nem emlékszem. Isten csak most segítsen. Bármit megtennék az én kincsemért. Nem szépek a tüszők. Remélem lehetek anya ebben q világban. 😭 hétfőn leszívás
2023. febr. 9. 11:58
 9/20 anonim ***** válasza:
Biztos lesz benne megfelelő! Nyugi, sikerülni fog🤞
2023. febr. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Abból azért lehet és remélhetőleg lesz is megfelelő. Meg a hétvégén is megindulhatnak még. Nekem leszívás napjára mindig több volt, mint amennyit kalkuláltak. Sok sikert!
2023. febr. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!