Mi okozhatja, hogy előbb?

Figyelt kérdés

Egy ideje próbálkozunk a baba projektel a párommal... az elmúlt években rendszerint 33-35 naposak voltak a ciklusaim, azonban az utolsó két alkalommal már csak 26-27 naposra csökkent, tudom nem vagyunk robotok, egy alkalom miatt nem is aggódnék. E vitamint szedek rendszeresen.

Dokihoz két hét múltára kaptam időpontot, ettől függetlenül.

Volt valaki hasonló helyzetben? Mi okozta neki?



2023. febr. 7. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt olyan. Igaz, nekem először 40 napos volt , aztán volt egy két 25-26. Majd beállt 29-30 napra mikor rendbe jött a pajzsmirigy alulműködès és IR.
2023. febr. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Pajzsmirigy és IR problémáról nem tudok, legalábbis szeptemberi vizsgálatok alapján, csak aggódok ovu és baba projekt miatt :(

2023. febr. 7. 15:46
 3/3 anonim ***** válasza:
68%

Mondjuk a rövidebb ciklusod pont közelebb van a 28 naphoz. Én úgy tudom, hogy a 33-35 napot, ha épp nem tervezel babát, akkor is érdemes kivizsgáltatni, mert a 32 nap fölött van, ami az átlagos felső határa.


Lehet amúgy, hogy leállt valami autoimmun folyamatod vagy kevésbé vagy stresszes. A menstruációra kb. minden hat, az is ha sportolsz vagy ha elmész termálfürdőbe.

2023. febr. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!