Lombiknál, ha fagyasztott embriót kapunk vissza, ugye semmiképp sem történhet meg, hogy összetévesztik az embriókat és más babáját kapom meg?

Figyelt kérdés
Ne nézzetek tájékozatlannak, még nem tartunk ott, de valószínűleg ez lesz a történetünk vége a korábbi történések, eredmények után. De nem voltunk még a meddőségiben, csak időpontunk van.
2023. febr. 26. 19:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Na, hétvégén ismétlés volt az rtl-en?
2023. febr. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nemtudom mennyi idő telt el nektek!?

De én is így voltam vele pár éve hogy szó se lehet lombikról az biztos nem lesz( hozzá tenném nálunk nem találták meg hogy miért nem sikerült spontán) de végülis 4 sikertelen inszemináció és több sikertelen év után már csak a lombik jöhetett szóba.

Igaz hogy poénkodás szinten de néha felvetődik bennünk hogy reméljük a sajátunk van a pocakban.

Szerintem ne aggódj ezen,ha valóban szeretnéd a babát nem fog érdekelni hogy lombikkal sikerül-e csak hogy megmaradjon és egészséges legyen 🙂

2023. febr. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A sima beültetésnél is előfordulhat?

4-5 nőnek csinálták ugyanaznap nálunk. Ott is lehet, hogy elcserélték? Vagy ott azért nehezebb?

2023. márc. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Sima beültetésnél is elcserélhetik, de erre nagyon-nagyon kicsi azesély.


Hiába ismer az orvos még a műtőbe amikor belépsz akkor is megkérdezik hogy hogy hívnak (vagy már fent fekszel az asztalon akkor) . Pont ezért, mert akkor ellenőrzik, hogy biztos hozzád tartozó embriót hozzák-e.


Ezen szerintem nem érdemes aggódni.

Én ha másét kapnám az se zavarna, nem izgat a genetika, a terhességet szeretném megtapasztalni. Csak sikerüljön végre :)

2023. márc. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Sok sikert! Nekünk azt mondták, h term. úton nem lehet gyerekünk, 4 sikertelen lombik után, term. úton lett egy kislányunk. Utána az 5. lombikkal még egy.
2023. márc. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!