Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Méhsüllyedéssel teherbeesés?

Méhsüllyedéssel teherbeesés?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kisfiam most lesz 3 éves kistesót szeretnénk.

Szülésnél méhsüllyedésem lett.Hüvelybemenetnél van egy dudorom.Ami nem zavaró nem mindig érzem de ha mondjuk nehezet emelek van,hogy igen..

Az lenne a kérdésem,hogy akinek szintén van ilyen ,,problèmája" sikerült ismét teherbe esni? Könnyen? Nehezen? Okozott valami problémát? Köszönöm


2023. márc. 4. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
A teherbeesést miért nehezítené? Csak arra kell számítani, hogy bizony nem lesz jobb a második terhesség után.
2023. márc. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A teherbeesést nem befolyásolja, a terhességet viszont már lehet. Nem ártana előtte megtenni, amit lehet, intim torna, stb...
2023. márc. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem az első gyerek után nem volt ilyen bajom. A 2.terhesség elején voltam így, hogy ott volt egy dudor. Szülésre konkrétan folyamat éreztem, hogy a hüvelyemben van valami. Szülés után padig ki is fordult a hüvelyem.


Azt mondta a doki, valszeg az első gyerekkel kezdődőtt, csak nem vettem észre. Így vétek volt teherbe esnem. Ha akkor kiderül, megúsztam volna egy intim tornával, így egy méh kiszedés jutott.

2023. márc. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!