Lehetséges terhesség?

Figyelt kérdés

Párommal utóljára november végén voltunk együtt.

Ciklus 5. napján történt.

Kiszakadt az óvszer, de elvileg időben észrevettük, így nem vettem be esemény utáni tablettát sem.

Rá kb. 20 napra csináltam tesztet ami negatív lett.

Azóta 3 szor megjött, ezért meg is nyugodtam, hogy nem vagyok terhes.

De most a 4.alkalommal olyan volt mint akinek megjön, jött pár csepp, aztán semmi.

Ilyen még nem volt, eszembe jutott ez az eset és megijedtem, hogy lehet e mégis terhesség?

Sok olyat olvastam, hogy valakiknek a terhesség első hónapjaiban megjön.

Vagy csak túlaggódom és hormonális probléma lehet?

Hasam is nagy, felvagyok puffadva nagyon.


2023. márc. 10. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Lehetséges terhesség.
2023. márc. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Az aktus utàn 14 nappal már biztosan mutatja a teszt, ha lett terhesség. Te 20 nappal a baleset után teszteltèl negatívat, azóta eltelt közel 4 hónap. Már éreznéd a magzatmozgást, ha akkor teherbe estél volna. Kizárt hogy terhes vagy, hacsak nem volt megint baleset. Csinálj egy tesztet, ha attól megnyugszol.
2023. márc. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Nem valószínű...
2023. márc. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
Én inkább amiatt aggódnék, hogy valami nagyon nagy gáz van a kapcsolatommal, ha november vége óta nem voltam együtt a párommal...
2023. márc. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!