Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nem jön össze a baba, miert...

Nem jön össze a baba, miert lehet ez?

Figyelt kérdés
A parommal szeretnenk babát de eddig soha nem jott ossze. Fiatalok vagyunk tehát nem tudom miert nem akar ossze jonni. Eddig 2 szer késett a menstruaciom de mindig megjott, csak 4-5 napot késett. Lehet az a baj hogy nem a termékeny napokon csinaltuk?

2023. márc. 12. 08:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mióta próbálkoztok? Hány naposak a ciklusaid? Mikor vagytok együtt?
2023. márc. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%
Inkább úgy tűnik nem tapad meg?!
2023. márc. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%

Nőgyógyászt, illetve urológust ajánlok, mert bizony ennek az oknak nem árt utánajárni. Nagyon sok oka lehet. És nem feltétlenül korfúggő!

Arról nem is szóĺva, hogy ixőbe telhet kideríteni, és kezelni az esetleges problémát

2023. márc. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk 3 év után jött össze. Én kezdtem a kivizsgálást, 2 vérvételből ki is derült, hogy semmi bajom. Utána ment el a párom nagy nehezen orvoshoz, ott egyből kiderult hogy lassúak a katonák és alacsony a koncentráció is. Profertilt ajánlott az orvos (netről meg lehet rendelni, drága de használ) másfél doboz után pozitívat teszteltem 😊 én 27 vagyok, a párom 38, nem gondoltuk volna hogy nála lehet a hiba mert heti 4x jár edzeni, nincs káros szenvedélye és mégis... Sajnos nem lehet alapul venni ezeket. Ne várjatok ennyit mint mi! Menjetek magán orvoshoz
2023. márc. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!