Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Másodlagos meddőséggel kapcsol...

Másodlagos meddőséggel kapcsolatban tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Van itt valaki, akinek az első baba viszonylag simán összejött, de a második nem jött össze természetes úton? Ti hogy döntöttetek, második baba miatt mentek tovább inszemináció, lombik irányba vagy belenyugodtatok, hogy egy gyermekes szülők lesztek? Mennyire volt nehéz feldolgozni bármelyiket is?

2023. márc. 24. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

Nem a második hanem a harmadik nem jön össze, de mi (én) sem tudunk dönteni, hogy mi legyen. Okok, ami miatt nem, hogy én már nem vagyok annyira fiatal (bár még simán vállalható a korom) és amúgy van két egészséges gyerekünk már (ráadásul fiú- lány). Valahogy úgy vagyok vele, hogy ha az lenne megírva nekünk, hogy 3 gyerekünk legyen, akkor így is összejönne.

A férjem azt mondta, hogy mivel ez nekem megterhelő, ezért nem erőlteti rám, de ő is nagyon szeretne.

Ami mellette szól, hogy igazából így is boldogok vagyunk, csak hát... szeretnénk (és mindig is szerettünk volna) három gyereket. (plusz valszleg ha mesterségesen termékenyítenek meg, utána már simán menne minden, mert nem velem van egészségügyi probléma hanem ffioldali a meddőség)

2023. márc. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A kolléganőméknek nem jött a 2.évekig,petevezető átjárhatóságit csináltak neki párhónap múlva terheslett 5 év után.

Nekem a 3.jött nehezebben, 2 felnőtt gyerek után gondoltam még jó lenne egy kis élet itthonra.

Inszemig elmentem volna, tovább nem.

Nálam az derült ki hogy ölöm a katonákat nem jutnak fel, és a férjemnek is kevés, azt mondták inszemhez se elég.

Neten rendeltem teherbeesést segítő gélt 2.hóban megfogant, ő elment, majd ismét a 2.hóban lett + tesztem itt is a gélt használtam.

Mivel volt 2 közös gyerekünk ki gondolná hogy nem jön a 3.,de nálunk a kor azért nem javított a helyzeten.

Szerencsére sikerült, minden rendben ment és van egy 4 éves energia bombánk😁

2023. márc. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a második nem sikerült, az első után 10 évvel. Férjemnek lett időközben herevisszere, azt megműtötték és sikerült is. Azóta már a harmadikat várjuk.
2023. márc. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!