Kinek mi a tapasztalata peteérési gondokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nincs peteérésem. Menstruációm van havonta, de nem megfelelő, így alapos orvosi kivizsgálás után kiderült, hogy nincs peteérésem. A párommal gyerkőcöt csak 1-2 év múlva tervezünk, de elég szomorú lettem, mert félek, hogy nem segít majd a gyógyszerkúra, és nem áll vissza a hormonháztartásom. Clostilbegyt 50 mg tablettát kaptam 3 hónapra. Akinek ezzel a gyógyszerrel van tapasztalata, vagy egyébként magával a peteérés elmaradásával, azok érdekelnélek főleg.

24/N



2021. szept. 1. 20:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért kaptál már most Clostilbegytet, ha nem szeretnél babát? 😯

Menned kell uh követésre? Anélkül nem biztos, hogy ez a megfelelő gyógyszer neked.

2021. szept. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy endokrinológust. A closty nem erre való.
2021. szept. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A gyógyszerkúra után kell majd visszamennem. Azt mondta azért kaptam, hogy termelődjön megfelelő mennyiségű progeszteronom. Kaptam előtte progeszteront de az nem segített.
2021. szept. 1. 21:01
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez veszélyes is lehet.
2021. szept. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mármint?
2021. szept. 1. 21:09
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Olvasd el a betegtájékoztatót. Én gyereket szeretnék és így sem mertem beszedni, miután elolvastam.
2021. szept. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Pl. cisztásodást okozhat, ha túl sok tüsző érik meg, és nem repednek meg,.
2021. szept. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Olvastam, persze. De az tény hogy ez nem csak a helyi dolgokra hat, hanem agyalapi mirigy hormon stimulációra is, tehát az LH-ra, ami miatt ugye megindul a progeszteron termelése is. Viszont talán érdemesebb lenne legalább laborra mentem 1-1 doboz után, nem?
2021. szept. 1. 21:35
 9/14 anonim ***** válasza:
85%
Érdemesebb lenne nem beszedni, amíg nem szeretnél gyereket. Egész életedben 6x szedheted, ha most "elpazarolsz" belőle 3-at akkor máris rosszabb esélyekkel indulsz majd neki élesben. Inkább azt kellene kideríteni miért nincs peteérésed, és az okot kezelni. Keress egy másik orvost.
2021. szept. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot.
2021. szept. 1. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!