Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Üdv válaszolnátok sokan tüszö...

Üdv válaszolnátok sokan tüszö repedéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Egy hónappal ezelőtt elmentem egy ultra hangra, amin megállapitotta a doki, hogy nem reped meg a tüszőm azért nem esek teherbe, adott be egy jó ovitrile injekciót, viszont így sem sikerült teherbe esni, nagy mamám mondta, hogy orokolhettem tőle, és az anyukájától, mivel nekik is hasonló probléma volt és csak 2 évente, repedt meg nekik .. szerintetek ilyen létezik vagy csak idős a mami, és neki más problémája lehetet, csak össze keverte a két dolgot? :)) Segítsetek légyszi létezik, olyan hogy majd valamikor megreped orvosi segítség nélkül is? 1 év 8 hónapja próbálkozunk a férjemmel! Köszönöm előre is a válaszokat.

2023. márc. 25. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel hébe hóba van mensid, gondolom, az nagy eséllyel ovu után van.

Lehet igaza van a maminak, de már a tudomány segítségével rendbe tudják tenni és nem kell csodára várni

2023. márc. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A menstruációm rentszeresen 28napos.
2023. márc. 25. 19:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Ciklus követésen voltál?
2023. márc. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem voltam. Az miben segít?
2023. márc. 25. 19:42
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert figyeli az ovudat, így hogyegyszer rápillant semmit nem ér.

Elkezdi figyelni és végig kiséri amíg megreped.

Hanyadik napon voltál uh n?

2023. márc. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az ovulacio elott két nappal voltam ahol azt mondta kevés a petesejt menjek vissza 2nap mulva és akkor mondta, hogy ovulaciom van de nem reped meg a tüszőm.
2023. márc. 25. 20:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet keresni kéne egy meddőségit, aki mindent átnéz
2023. márc. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kéne keresni egy normális orvost. Az ovuláció maga a tüszőrepedés.

Ha a pete egy darabig érig de nem reped meg az leggyakrabban pcos. Endokrinológus szakorvost kell keresni.

2023. márc. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!