Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 7 hónapja próbálkozunk a...

Beripatrik kérdése:

7 hónapja próbálkozunk a babával, de még mindig sikertelenül! Mi lehet az oka? Menjünk orvoshoz?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 21. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
A szakirodalom szerint 6 hónap év sikertelen próbálkozás után ajánlott szakorvost felkeresni. Nálatok pont időszerű akkor.
2023. ápr. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8%
Mi most szerinted innen a távolból, ismeretlenül honnan tudjuk, mi az oka? Beléd látunk talán?
2023. ápr. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Kíváncsi vagyok miért lettem lepontozva. 1-es vagyok!
2023. ápr. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy év sikertelen próbálkozás után szoktak kivizsgálást ajánlani mindkét félnél. Ha ennyi idő alatt nem sikerül, teljesen normális, nem feltétlenül jelent problémát.
2023. ápr. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az 1 év általános. Én 1 év előtt mentem el és kiderült nincs minden rendben. Menj el nyugodtan legalább ha nincs baj akkor megnyugodsz ha pedig baj van akkor orvosolni tudják minnél hamarabb.
2023. ápr. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha normális orvosod van, akkor érdemesebb hamarabb elmenni kivizsgálásra mint az 1 év. Én 5 hónap után egy rákszűrés alkalmával megemlítettem az orvosnak,hogy eddig nem jártunk sikerrel. Egyből elküldött cukor és hormon vizsgálatra,ahol ki is derült a probléma. Mire helyre jön hónapok lesznek. Ha ez még az 1év+ ra ment volna rá.. Így megspóroltunk (Remélem) egy csomó időt :) Próbáld meg, hátha.
2023. ápr. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én fél év után voltam. Rendes volt az orvos engedte elkezdeni a vizsgálatokat bàr hozzátette, hogy a mai stresszes vilàgban 2 év sikertelenség is normálisnak számít. Minden rendben van, jók lettek az értékeink. Most járunk 3 évnél és az első inszemnél. Meglátjuk hogy alakul.
2023. ápr. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi nekünk anno 9 hónap alatt jött, össze. Mi is egy év után akartunk tovább menni, de szerencsére sikerült. :)
2023. ápr. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!