Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kerdesem lenne van olyan hogy...

Kerdesem lenne van olyan hogy lombik protokol, vagy is hogy a doki meghatarozhatja hogy en lombikot nem kaphatok most csak ha egeszsegileg valami azt mutatja pl elzarodot petevezetek stb...? Inszeminaciot akar pedig 40 elmultam.

Figyelt kérdés

2023. ápr. 30. 07:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Alap, hogy a legkevésbé invazív eljárásról haladnak a megterhelobbig
2023. ápr. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
A hormonjaidtól függnek. Milyen az AMH-d?
2023. ápr. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi a problémád az inszeminációval?
2023. ápr. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Elsőkörben, 6 inszemet kell csinálni, ha van esély ilyen módon a teherbeesésre.
2023. ápr. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
35 voltam mikor kezdtük. Igen, 6 a protokoll, de nekem is 3 után mondták hogy ne várjunk, lombik. 40 felett biztos nem várnak 6ot, de még 3at sem az tuti.
2023. ápr. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Par emberrel beszeltem mar ok azt mondtak ilyenkor mar a legjobb a lombik a korom miatt. Ti tudtok ilyen protokorrol hogy mi alapjan valasztjak a lombikot. Azt hinnem a 40 ev feletti kor meg miomak es veteles az mar gond lehet. Egyik doki szerint a miomak gondok a mustani szerint meg nem a 3d ultrahang miatt is bizonyitotta.
2023. ápr. 30. 14:50
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A lombik nem játék. Ha nem muszáj normális orvos nem csinálja.
2023. ápr. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!