Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hanyadik nap a legvalòszìnűbb,...

Hanyadik nap a legvalòszìnűbb,hogy leàllnak az embriòk a fejlődèsben?

Figyelt kérdés

Van 3 10 sejtes embriònk ès egy 6 sejtes a 3. Nap.Mondta a biològus, hogy holnap hìvjam az aszisztenseket transzferbeültetès időpontèrt szerdàra(5 naposak lesznek).Nem mondta azt ,hogy mèg azèrt èrdeklődjek,hogy fejlődtek-e tovàbb vagy leàlltak.Mièrt?Mert màr ùgy gondolja,hogy annyira szèpek ìgy 10 sejtesen a 3. Nap,hogy nem àllhatnak le??Màr nem is fog ràjuk nèzni vajon?

Előző lombiknàl 3 naposan csak egy 5 ès egy 6 sejtesem maradt, amit azonnal beültettek(Nem sikerült)

Előre is köszönöm a vàlaszokat 🥰



2023. máj. 1. 10:58
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Ránéztek közben is? Ez fura, nálunk azt mondták, nem tudnak 3 naposan rájuk nézni, legközelebb csak 5 naposan veszik ki.


De egyébként nekem a beültetés reggelén is kellett telefonálni, hogy akkor mennyi lett, mennyi megy vissza, illetve ha nem lett volna semmi, akkor ugye el sem kell indulni.

Szerintem az semmit sem jelent, 3 naposan milyenek, mert 5. napra átlag 40% marad.

2023. máj. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Pènteken volt a leszìvàs 6 petesejttel.Szombaton(1.nap)hìvtak,hogy 4 megtermèkenyült.Vasàrnap(2.nap) nem hìvtak.Ès ma(3.nap) nèzett a biològus ràjuk,hogy nagyon szèpen fejlődik 3 ès 1 lassabban szòval holnap kèrjek időpontot transzferre szerdàra. 🤷‍♀️Èn sem èrtem
2023. máj. 1. 11:22
 3/32 A kérdező kommentje:
Debrecenbe jàrok 🙂te hova?
2023. máj. 1. 11:23
 4/32 A kérdező kommentje:
Neked akkor hàny 5 naposod maradt? Az előtte lèvők is szèpen fejlődtek ès ùgy àlltak le?
2023. máj. 1. 11:25
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Én Tapolca PRI-re jártam. Csak a második beültetéskor voltak 5 naposaim (az elsőben összesen 2 termékenyült meg, 3 naposként mentek vissza, nem sikerült). Akkor a 10-ből 7 termékenyült meg, 5. napra 4 maradt, ez elég jó arány volt, rosszabbra számítottam.

Arról nekem sajnos nem adtak infót, mi lett 5. napon a 3 kiesettel, hány sejtesként szálltak ki a versenyből.

2 ment fagyóba, 2 be lett ültetve, abból lett 1 kisfiam. 🙂

2023. máj. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Remèlem èn is ùgy jàrok,mint te 😍 gratulàlok a kisfiadhoz 😘 Szerintem a 6 sejtesem fog megàllni a fejlődèsben ès marad 3 5 napos(èn szerintem).De majd meglàtjuk :) Gondolom màr holnap nem fognak ràjuk nèzni csak szerdàn.Addig megesz majd az ideg,de hàt ez ilyen 😅😵Ennek is örülök,hogy szèpen fejlődnek az előző lombikhoz kèpest,amikor a 3 .napra màr csak 2 maradt ès azok is gyengèbben osztòdtak.Lehet mivel màs injekciòval stimulàltak,mint az előző lombiknàl ,ìgy jobb minősègűek lettek a petesejtek.
2023. máj. 1. 13:48
 7/32 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon szurkolok neked, hogy minél több 5 naposod legyen, és baba legyen a vége! 😊
2023. máj. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen 😘 😘
2023. máj. 1. 16:56
 9/32 A kérdező kommentje:
Minden embriòm megèlte a blasztociszta àllapotot vègül 🥰🥰ma 13 ra megyek beültetèsre.Annyira örülök,hogy vègre nekünk is kedvez a sors egy picit 😊
2023. máj. 3. 09:42
 10/32 anonim ***** válasza:
Szuper hír, gratula! 😊 Mennyit kapsz vissza beültetésre?
2023. máj. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!