Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hanyadik nap a legvalòszìnűbb,...

Hanyadik nap a legvalòszìnűbb,hogy leàllnak az embriòk a fejlődèsben?

Figyelt kérdés

Van 3 10 sejtes embriònk ès egy 6 sejtes a 3. Nap.Mondta a biològus, hogy holnap hìvjam az aszisztenseket transzferbeültetès időpontèrt szerdàra(5 naposak lesznek).Nem mondta azt ,hogy mèg azèrt èrdeklődjek,hogy fejlődtek-e tovàbb vagy leàlltak.Mièrt?Mert màr ùgy gondolja,hogy annyira szèpek ìgy 10 sejtesen a 3. Nap,hogy nem àllhatnak le??Màr nem is fog ràjuk nèzni vajon?

Előző lombiknàl 3 naposan csak egy 5 ès egy 6 sejtesem maradt, amit azonnal beültettek(Nem sikerült)

Előre is köszönöm a vàlaszokat 🥰



2023. máj. 1. 10:58
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

1db 5 naposat kaptam vissza, ma vagyok ET+7 napon.

Úgy izgulok. Mikor teszteljek szerintetek?

Elsö lombikos

2023. jún. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
Nekem màr a 7.napon jòl lathatò volt,de ikrek,ùgyhogy lehet azèrt 😅szerintem a 8.-on màr mutatnia kellene 😘
2023. jún. 9. 11:18
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!