Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hanyadik nap a legvalòszìnűbb,...

Hanyadik nap a legvalòszìnűbb,hogy leàllnak az embriòk a fejlődèsben?

Figyelt kérdés

Van 3 10 sejtes embriònk ès egy 6 sejtes a 3. Nap.Mondta a biològus, hogy holnap hìvjam az aszisztenseket transzferbeültetès időpontèrt szerdàra(5 naposak lesznek).Nem mondta azt ,hogy mèg azèrt èrdeklődjek,hogy fejlődtek-e tovàbb vagy leàlltak.Mièrt?Mert màr ùgy gondolja,hogy annyira szèpek ìgy 10 sejtesen a 3. Nap,hogy nem àllhatnak le??Màr nem is fog ràjuk nèzni vajon?

Előző lombiknàl 3 naposan csak egy 5 ès egy 6 sejtesem maradt, amit azonnal beültettek(Nem sikerült)

Előre is köszönöm a vàlaszokat 🥰



2023. máj. 1. 10:58
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
17ből, megtermékenyült 9, ma 2t ültettek be, nincs fagyasztásra sajnos mert a többi 6 genetikailag hibás volt.
2023. máj. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Ti megcsinàltattàtok a citogenetikàt? 🙂5 naposokat kaptàl vissza? Sok sikert 😘🍀🍀🍀
2023. máj. 10. 21:18
 23/32 anonim ***** válasza:
PGDt csináltattunk, preimplantációs géndiagnosztika. 3 napos embrióból vesznek mintát és 5 naposan jönnek vissza. A férjemtől jön egy kromoszómarendellenesség, ami miatt volt 4 vetélésem ezért lombikozunk. :)
2023. máj. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Te ma tesztelsz?
2023. máj. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Màr teszteltem tegnap(Et+7)pozitìvat nem olyan erős mint a kontrol, de teljesen jòl latjatò tàvolròl is.Ma is teszteltem,talàn egy picivel erősebb mint tegnap,de alig èszrevehető a különbsèg.Azt mondjàk,2 naponta èrdemes megismètelni 🤷‍♀️ Remèlem megmaradnak 🥰Olyan mindjàrt megjön èrzèsem volt egèsz nap,nyilalàsok a mèhnèl is...Alig tudtam dolgozni 🤦‍♀️🤦‍♀️Neked sok sikert😘Milyen minősègű embriòk lettek?Hàny sejtesek voltak a 3. Napon?
2023. máj. 11. 09:07
 26/32 anonim ***** válasza:
Nagyon gratulálok, ez nagyon jó hír, drukkolok, hogy minden problémamentesen történjen. 🥰 hat nem nagyon monxjak itt, hogy milyenek az embriok es hany sejtesek. Blasztocitak az tuti, illetve kikukucskaltam a betuket, az egyik BB a masik BC de a szam nem remlik. Szoval nem a legjobb a minoseg de bizom benne h annal erosebbek 😊
2023. máj. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm 🥰èrtem,hàt biztosan megtapadnak majd 🥰🥰Sok sikert ès szèp pozitìv tesztet kìvànok neked ,mint nekem van most😘Majd szàmolj be,hogy mi volt 🥰Pihenj sokat 😘😘
2023. máj. 11. 15:04
 28/32 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok!

Elsö lombikos vagyok.

Nagyon izgulok. Végül nektek sikeres lett, létrejött a terhesség?

2023. jún. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Nekem igen.Ez volt a màsodik lombikom ès ikrek(2 db 5 napossal).Szerdàn megyek a 2. UH-ra.Te hany napost kaptàl vissza? Sok sikert 😘
2023. jún. 4. 15:55
 30/32 anonim ***** válasza:
Egyelőre nekem is siker de UHra csak 7 hetesen hivtak vissza így biztosat még nem tudok. De 5 hetesen és 5 naposan 14000 volt a HCG holott a duplázódás szerint olyan 9000 körülre számoltam. Egy orvos ismerősöm szerint ikrek a HCG miatt de ahogy olvastam a magas HCG nem mindig utal rá.
2023. jún. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!