Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Negatív ovu teszt ellenére...

Negatív ovu teszt ellenére lett valaki várandós?

Figyelt kérdés

Ma vagyok a 18. ciklus napon. Tegnapig felfele ment az Lh szintem, de nem lett pozitív a teszt. Ma drasztikusan lecsökkent. A ciklusaim egyébként 31-35 nap között mozognak. 10-es érzékenységű Dávid teszttel tesztelek. Ez az első hónapom így.


Lehet ebből még pozi Lh teszt vagy ennek ellenére lehet baba a hónapban? Vagy ne ringassam magam hiába, engedjem el?



2023. máj. 13. 21:46
 1/10 A kérdező kommentje:

[link]

[link]


Itt a tesztek eredményei!

2023. máj. 13. 21:49
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

3hónapig szenvedtem az ovu tesztekkel, egyszer se volt pozi. Mármint a közelébe se jáwhattam elvileg annyira halvány csík volt.

Abban a hónapban jött össze mikor nem csináltam teszteket minden nap..

2023. máj. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Rising Phoenix ***** válasza:
10%
Szerintem ezzel a tesztelgetéssel csak magadat stresszeled és annyira ráfeszülsz, hogy esélyed sincs miatta. Ha már ide is kiírod, akkor nagyon rápöröghettél. Soha nem csináltam ilyen teszteket, a lányom a csináljunk gyereket döntés meghozatala után 4héttel fogant, a fiam a duplázzunk rá döntés után 6héttel. Három olyan házaspárt ismerek, akik szintén nagyon akarták, nem sikerült, végigcsináltak több lombikprogramot sikertelenül. Majd feladták és beletörődtek, hogy soha nem lesz közös gyerekük. Fél éven belül mindegyiknél "véletlenül" jött a baba, pedig már csak azért nem védekeztek, mert azt hitték felesleges. Csak ne legyél ideges. Ne bonyolítsd túl fejben.
2023. máj. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
En clear blue monitort hasznaltam. Gondolom leginkabb a clear blue digitalis ovu tesztnek felel meg.Nem mutatott "peak"-t abban a honapban,amikor a babank fogant.Pontossagat 99%-osnak mondjak...:-) Rosszul csinalni vagy rosszul leolvasni nem lehet.
2023. máj. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Arra van bármi esély,hogy lemaradtam volna a csúcsról? Hiszen a 17. ciklusnapi és a 18. ciklusnapi tesztelés között több,mint 25 óra telt el.
2023. máj. 14. 10:20
 6/10 anonim ***** válasza:
En szerintem van ra esely, nalam is ez tortenhetett.De ne agyalj rajta sokat,nem sokara ugy is kiderul.
2023. máj. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod vagy nem értessz a teszt használatához a biztos az hogy amint elmúlik a menzeszed vagy kb a 10 ciklusnaptól a 20.ig( van aki később ovulál nem a 14.napon.) legyetek együtt 2 naponta.Így biztosan nem maradsz le a csúcsról.:)
2023. máj. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyébként ugyanezt a premom alkalmazást használom a tesztekkel és én megvagyok vele elégedve.Lehet később ovulálsz vagy elmaradt ebben a hónapban jó kérdés.
2023. máj. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Mindennap együtt voltunk a kérdéses időszakban, remélem lesz gyümölcse!


Azóta szinte semmi az LH-m, ma pl: 0.01 lett a 20 ciklus napon. Így erre a hónapra jegelem a tesztelést, pedig ha 35 napos ciklussal számolok akkor most kellene lennie. Valszeg ez a hónap akkor 31 napos. Szóval vagy lemaradtam az LH csúcsról a 17. ciklus nap estéjén vagy ez a hónap versenybe sem szállt. :/

2023. máj. 15. 20:51
 10/10 whatshername válasza:

Először is, ne ilyen csík tesztet használj, ezek mindig sokkal halványabbak, vegyél Facelle-t drágább, de sokkal jobb, a premom appal együtt tökéletes kombináció. Másodszor: délután tesztelt, előtte ne igyál, ne pisilj legalább 2 óráig (és minden nap ugyanaz legyen a "menetrend", ha lehet).

+1 meglátás: bár halvány ez a nyomorult teszt de szerintem igenis volt ovud, a 18. napon!

Hajrá! :)

2023. máj. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!