Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kinek mennyi idő után sikerült...

Kinek mennyi idő után sikerült az első baba?

Figyelt kérdés

Nekünk sajnos már 7. , lassan 8.hónapja nem jön a baba🥺. A nőgyógyászom elküldött petevezeték átjárhatósági vizsgálatra. Most lesz májusban az 1.konzultáció

Már mindennel, mindenhogy próbálkoztunk. Ovu tesztek, mensi után…

Elkezdtem szedni a femibion 0-t

Valakinek esetleg valami bevált parktika?


2023. máj. 14. 16:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
6 év.
2023. máj. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
57%
6 hónap alatt. 7 hónap egyáltalán nem sok. Miért küldött el a vizsgálatra?
2023. máj. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

És a ciklusod rendben van? Mert nekem például 22 naposak voltak akkor és nagyon rövid volt az ovuláció és a vérzés közti idő. Én méhpempőt kezdtem el szedni (méhésztől vásároltat) és beállt végül 26-27 naposakra és sikerült teherbe esnem. De ez a ciklus miatt volt.

Nagyon sok minden közre játszhat. Az első gyerek nálunk 1 hónap alatt megfogant, a második 1 évig nem. Pedig azt gondolná az ember hogy ismeri magát, aztán mégse.

2023. máj. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
45%
Az nem baj ha időben elkezdik a vizsgálatokat, viszont azt sem jó ha rástresszeltek, mert az is okozhat gondokat. Nyilván ki kell zárni az egészségügyi problémákat. Milyen vizsgálatok voltak még? Érdemes lenne a párodnak is elindítani, mert azt nagyon gyorsan és könnyen kivizsgálják, hogy a spermáival minden rendben van e. Majd neked is a hormonális oldalt meg kellene nézetni (3. és 21. napos vérvétel, részletes pajzsmirigy és cukorterhelés), illetve a régen volt rutin kivizsgálásod egy szimpla kenet, mert (pl: egy egyszerű fertőzés is képes problémát okozni). Bevált praktika nincs, de én a helyedbe ezek mellé még lazítanék. Ne feszüljetek rá, legyetek spontának, ne naptrárazz, próbáljatok minél többször együtt lenni, és ne csak erről szóljon.
2023. máj. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
2 hónap. Mindegyik könnyen jött, de sajnos négyszer vetéltem 6 terhességből :(
2023. máj. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
51%

2. együtt töltött ovulációkor.


Szerintem erre nincs praktika, mert függ a sperma minőségétől, a petesejt minőségétől, a hormon egyensúlytól, a megtapadástól, az átjárhatóságtól, a csillagok állásától.


Szedhet egy nő akármilyen csodaszert, ha végül a sperma életképtelen vagy épp a petevezeték elzáródott.

2023. máj. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
Első 4.hónapban, második első hónapban
2023. máj. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%
Az első a 9. hónapban, a második 7. hónapja várat még magára 🤷‍♀️
2023. máj. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%
3,5 év.
2023. máj. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
Egyből, de a kistesó 8 hónapja nem sikerül
2023. máj. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!