Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikosok! Ki mit érzett a...

Lombikosok! Ki mit érzett a beültetés utáni napokban olyan? Voltak már gyanús tünetek?

Figyelt kérdés
ET 6 nappal vagyok 5 napos embriókkal. Ez 11 DPO. Próbálok nem rástresszelni de nehéz. Az ég világon semmit nemérzek, csak a mellem érzékeny ha megnyomom, de ez se brutál és kúp illezve szuri formájában is kapok progeszteronpótlást.

2023. máj. 16. 16:18
A kérdező szavazást indított:
Semmi tünetem nem volt és sikerült
Volt tünetem és sikerült
Nem volt tünetem, nem is sikerült :(
3 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%

Ne legyél türelmetlen. Semmit nem _kell_ érezni, a siker nem ezen múlik.

Elhiszem, hogy izgulsz, de ezen nem segít, ha félnaponta kiírod a kérdésed.

Tudom nehéz, de tereld el a figyelmed, foglalkozz mással.

2023. máj. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ez az első kérdésem, amit kiírtam szóval a félnaponta kiírást valszeg màsnak szántad! :)
2023. máj. 17. 09:25
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg koncentrálj másra. Tudom, hogy nehéz...

Én pl vettem ilyen számozott képes festő szettet és festegettem. De a netflixezés is jobb, mintha itt várod hogy válaszoljanak arra, hogy kinek hol szúrt vagy mi fájt..

2023. máj. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2023. máj. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem az én kérdésem kedves 4es. Tudod nem én vagyok az egyetlen sajnos aki lombikozik és a 2 db embrió beültetése se egy ritka dolog.
2023. máj. 17. 12:18
 6/15 A kérdező kommentje:
Nyugalom. Nem ezzel töltöm a napjaimat, sok minden figyelemelterelő dolgot csinálok a napi házimunka mellett. Pusztán érdekel, hogy ki mit tapasztalt, illetve én az a fajta ember vagyok, aki szeret utánanézni a dolgoknak, hiszen ha van elképzelésem, hogy mire számítsak akkor az esetleges kudarc is kevésbé fáj. Tudom, hogy a jóindulat szól azokból, akik most írtak de a válasz nem releváns. Hogyha nincs tapasztalat, amit tudtok írni és válasz a kérdésre, kérlek inkább ne írjatok, ennek nincs értelme. Ha van tapasztalat azt szívesen veszem. Köszönöm.
2023. máj. 17. 12:25
 7/15 anonim ***** válasza:

Én is kettő 5 naposat kaptam vissza, beültetés után egy hétre kellet volna megjönnie.

Előtte 2 nappal már rettentően feszült a mellem, ami azelőtt sosem volt így már gyanúsnak gondoltam a dolgot és igazam is lett, sikerült.

Már 2 hónapos a pici🙂

2023. máj. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Kedves 7es, köszönöm a választ és szívből gratulálok a babádhoz! :)
2023. máj. 18. 08:15
 9/15 anonim ***** válasza:
Köszönöm,sok szerencsét neked!
2023. máj. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Èn friss lombikos vagyok vagyis tegnap voltam vèrvètelen ès sikerült nagyon magas hcg-t produkàlnom 🙂2 db 5 napos nagyon jò minősègű embriòt kaptam vissza hàlistennek màjus 3.àn.Minden nap görcsöltem ,szùrkàlgatott a mèhemnèl kb az 5.-6.napig, amikor abbamaradt ès csak szùrkàlkatàsok maradtak a mèhemnèl(a cici fàjàs az nagyon ritkàn jött elő).Et+7.napon jòl làthatò pozitìvat teszteltem,de mèg nem volt olyan erős persze, mint a kontròlcsìk, de ki lehetett forgatàs nèlkül nèzni messziről is,hogy pozitìv.Minden nap erősödött ès et+9.-en màr megpròbàltam egy clear blue hètszàmlàlòsat, ami 2-3 hetet mutatott+vèrvèteli eredmènyem aznap màr 450mIU/ml volt,et+12.napon 1545mIU/ml ès 14.-e pedig a 3245.Szòval szerintem ketten vannak ès màs tünetem nem is volt ezeken kìvül,sőt most màr semmilyen tünetem nincsen.Egy kicsit pecsètelek ,ami a wc papìron làtszik csak nagyon halvànyan,de az is mùlòban ès szerintem az azèrt van mert 2 baba tapadt meg(legalàbbis a magas hcg-ből ìtèlve) 🙂Sok sikert kìvànok!
2023. máj. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!