Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mi lehet az oka hogy nem jön...

Mi lehet az oka hogy nem jön a baba?

Figyelt kérdés

Mind a ketten teljesen egészségesek vagyunk, mégsem jön a baba.

Voltunk mind a ketten meddőségi vizsgálaton, minden rendben.

Mindent megteszünk hogy kisbabánk legyen , de nem akar jönni😣


2023. jún. 5. 16:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
9 vagyok, nem szószerint inszem előtt csak még a beavatkozás előtti időben, és spontán sikerült
2023. jún. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Ypszilon1980 ***** válasza:
0%
Ennek annyi oka lehet, hogy képtelenség ezt kitalálni. Nálunk is minden rendben van és mégis lombiknál tartunk. Nálunk nem néztek DNS fragmentációt, de eleve szedek nemzőképesség javító vitaminokat, nyomelemeket, ha ezek nem használnak, akkor semmit sem lehet tenni, alkoholt nem iszok, életmódváltás kéne mondjuk, az még hátravan. Meddőségiben hol tartotok?
2023. jún. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
12# ha nem néztek DNS fragmantàciót akkor nem jelentheted ki, hogy minden rendben van.
2023. jún. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Ypszilon1980 ***** válasza:
Jó, oké, igazad van, elfogadom ezt.
2023. jún. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
12-es: nézessetek DNS fragmentációt és férmi hormonpanelt mielőtt lombikra mentek, nagyon is fontos annak az eredménye a lombik szempontjából! Ráadásul egy bizonyos szint fölött jól javítható életmódváltással, hormonpótlással stb. (tapasztalatból mondom).
2023. jún. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Ypszilon1980 ***** válasza:
#15:Hormonpanel volt, az rendben van, DNS fragmentáció ugyan nem, azt nem kértek a meddőségiben, de azt mondták, hogy lombikkal meg tudják oldani, nem kell az hozzá, elég jó a spermakép. Persze azért életmódváltás az kell, meg szedtem erre vitaminokat, változtattam sok mindent, de így most lett 8 embrió és szépen fejlődnek is, legalábbis eddig. Én akartam volna még ellenőriztetni megtermékenyítés előtt az értékeimet, de azt mondták nem kell. Ők a szakértők.......
2023. jún. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!