Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól kell/lehet a babára...

Mikortól kell/lehet a babára cipőt adni járáshoz?

Figyelt kérdés

Kislányom pár nap múlva lesz 11 hóapos, 10 hónaposan indult el. Ma adtam rá cipőt amit ajándékba kaotunk (új) és most pont jó rá. Viszont nem tetszett neki, leült a földre, sírt és próbálta levenni. Gondolom még korai neki. Mikortól érdemes ráadni? Lassan kell megszoknia vagy egy bizonyos kortól elfogadják?

Bocsi a buta kérdést, első baba és ismerősi körökbe nincsenek babák.



2022. dec. 17. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
1 hónap stabil járás után, kintre. Bentre nem kell.
2022. dec. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Kintre is gondoltam,ma nálunk jó idő volt és gondoltam megpróbálom hátha elfogadja, hogy kicsit kinn is sétágasson. De akkor még korai, stabilan pár napja jár, addig pár lépést tett meg, leült és folytatta az “útját” mászással.
2022. dec. 17. 20:51
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor, ha màr kiviszed sètàlni. Bentre nem kell.
2022. dec. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyelőre add oda neki játszani.

Akkor jobban megszokja majd, és nem zavarja annyira.

2022. dec. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy voltam vele, hogy többet ér a szabad levegőn mozgás, mint hogy 24 órában mezítlábazhasson. Így rossz időben kintre már négykézlábasan is adtam rá, lehetőleg puha talpút. De fagyban már rendes gyerekcsizmát. Pedig még csak mászott. Bent azóta is csak zokni, babakocsiban is csak vastag zoknit kap.
2022. dec. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4-6 hettel stabil jaras utan.

Bent ne adj cipot csak elcseszed a labat. Foleg mikor egyesek bokafogos vackokat adnak, pont ezzel gyengitve a bokat.

2022. dec. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!